Jump to content
Vmax

Civic 4gen Ed7 2wd..... Turbo :) --> 4wd

Recommended Posts

Здравейте колеги имах тема за моя сивик и неговото развитие с принудителното пълнене,обаче реших да питам в отделна тема.Интересуваме,ако взема от сивик 4ген 4WD или от Шатъл 4WD скоростите,кардани,виско,заден диференциал,полуоски и главини дали ще станат на моя сивик,защото гледам в мануала на моя сивик че ТТ даните на седана и хетча са еднакви,обаче нямам идея дали ще стане,ако някой го е правил или знае нека да сподели,защото много ми се ще да я направя така,защото иначе неможе да си предаде целия потенциял колата на асвалта :rolleyes: само на 2 задвижващи колела в интернет неможах да намеря много инфо освен няколко клипчета,с такъв хетчбек като моя с real time.И някой ако знае коя система е по-добра real time-a или първата монтирана на хонда full-time,макарче не съм сигурен за 2-та защото за нея прочетох само на едно място.Малко е кофти за четене с това едно дълго изречение :bow:,ама така ми идват мислите и съм заинтригуван много,та затова така ги редя :(l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проект в www.honda-tech.com4-та хеч с 4х4 от шатъл , D16Z6 турбо и към 400 коня.Потърси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проект в www.honda-tech.com4-та хеч с 4х4 от шатъл , D16Z6 турбо и към 400 коня.Потърси

Не мога да го намеря,засега,ама продължавам да търся,все пак благодаря,дано да го намеря и да видя полезно инфо.Предполагам знаете като ви влезе нещо в главата като идея какво се случва,поне при мен е така :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...