Jump to content
sakyt4o

колеги падна ми колата от крика докато сменях гумата

Recommended Posts

падна ми колата докато сменях гумата на колатаполучи се следният проблемотпред където е свурката на хондата има едни тръбучкизначи от тях капи според мене антивризстава дума за хонда акорд 99 годинанякой да има идеии какво може да капе и за какво са тези трабичкии ако знаете от каде мога да ги закупя да ги сменядиска е здравнеможа да се изкривидруго неможах да забележа като проблемисамо товачакам отговорите виблагодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са тръбите на климатика и най вероятно капе фреон. Сигурно си счупил някоя... Не знам дали ги заваряват но иди на климатичар. Виж дали като щракнеш копчето на климатика тръгва компресора. Ако не тръгва.... честито :dry:

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

И аз имах същия проблем при смяна на гума, но за мой късмет се разминах само с страх за това какви са последствията! Крика на Акорда е с много тясна основа и е много нестабилен, ползвайте го само на стабилна основа. При мен единия болт не излезе напълно докато вадих гумата и диска се подпря на джантата! Така успях да вдигна отново колата без последствия!За твоя теч, може наистина да са тръбите на климатика, но не го включвай, че компресора вдига налягането и фреона и маслото ще изхвърчат веднага, а без маско компресора си отива! По-добре проследи къде отива тръбата, която тече, и като видиш от коя система е, отивай при съответния майстор.Успех!

:dry: Ако няма налягане на фреона компресора няма да включи изобщо. Има си защита!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sakyt4o

климатроника си работи перфектно духа студено но проблема е че тече точно от там кадето гуминият маркуч се свързва с тези трабичкитози маркуч се намира до халогена някаденякой от пловдив ако знае каде поправят такива неща нека пишеаз утре сте ходя до пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно, обаче само засега. Като изтече фреона и няма да работи. Сменяй по-бързо маркуча, защото в системата не трябва да попада влага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги след като проследихме маркуча се установи че това е за хидравликатаотпред двете трабичкинякой ако може да ми каже от каде да си ги вземараздясали са били и ми удара са се пукналиако някой има да се обайдаче майстора ми каза до вторник да си намеря за да ги смени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...