Jump to content
behemoth

В кой сервиз да отида

Recommended Posts

Привет колеги,Странчиното ми огледало даде малко фира :-(Корпуса е малко напукан и някакоя щипка вътре най-вероятно е счупена, иначе моторчето работи и мести огледалото/всичко това в следствие на удар :-(/Някой да препоръча сервизче за този проблем? Нямам идея къде трябва да отида?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

Офф... и аз моето вече 2 пъти го бастисвам. Корпусът все още не съм успяла да го пукна / счупя, но пък моторчето местеше стъклото само ляво-дясно. Омбре ми го оправи. Даже последния път се шегувахме да вземе да ме научи как да си го оправям сама, че както съм тръгнала...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си вземеш само нов корпус мисля че се продават тия евро 07 защо не ги провериш имат склад в княжево и магазинче на константин величков и симеон където върти трамвая точно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в евро 07 има корпуси,даже и цели огледала има..попитай в магазина,телефона може да го намериш в нета..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в евро 07 има корпуси,даже и цели огледала има..попитай в магазина,телефона може да го намериш в нета..

Ми то корпуса е леко напукан, огледалото е цяло, моторчето работи. Трябва само да се залепи една пласмаса :-( Мисля и сам да се пробвам, но не знам как да отворя огледалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...