Jump to content
caesar

Как се сменя фар?

Recommended Posts

Не намерих във фирума инфо за тази манипулация и задавам въпросчето си:Всеки фар се държи на два болта в горната си част и с един болт от вътрешната си страна в долния край. Лесно се развиват/завиват.В дикументацията открих, че има един болт отдолу в средата, като бронята го скрива. Единият ми фар най вероятно не е захванат там, но бронята ми пречи за да го сваля.Та въпросът ми е, сваля ли се бронята за да сменя фара и ако е така, как се прави това, какво се разжива и т.н? Трудно ли е?

Редактирано от caesar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сваля се бронята. Консултирай се със същата документация която си гледал за фара за да видиш къде са болтчетата. http://hondainfo.hottamale.hu/manuals/Civi...anual/20-87.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих във фирума инфо за тази манипулация и задавам въпросчето си:Всеки фар се държи на два болта в горната си част и с един болт от вътрешната си страна в долния край. Лесно се развиват/завиват.В дикументацията открих, че има един болт отдолу в средата, като бронята го скрива. Единият ми фар най вероятно не е захванат там, но бронята ми пречи за да го сваля.Та въпросът ми е, сваля ли се бронята за да сменя фара и ако е така, как се прави това, какво се разжива и т.н? Трудно ли е?

Здравей ,наскоро ми се наложи точно такава манипулация. Значи маха се бронята , тя е захваната с болтове от страната на двигателя , както и за рамката на вратата. Като отвориш рпедната врата се виждат. Там са 2 болта - отгоре и отдолу. А от долната страна бронята е свързана за корите на калника с едни пластмасови щипки, които се развиват. Малко тегава работа е но просто трябва да се внимава повече.Също трябва да се внимава при монтирането за уплътнието на фара, че при мен се разместваше непрекъснато при монтажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...