Jump to content
Guest daikina

Препоръка за задни амортисьори

Recommended Posts

Guest daikina

Задните амортисьори са за смяна. В Бултрако ми искат 292 лв. / бр. за ДЕЛФИ и срок на доставка две седмици. За същите пари ми предлагат КОНИ на ул. Гео Милев и Слатинска - Цунами Тунинг като и при тях става след поръчка и чакане две седмици. Прочетох темите свързани с препоръки за амортисьори в форума и от написаното видях, че феновете препоръчват КОНИ или Билщейн. Аз съм в София и ми трябва съвет къде и какво да търся. Ще съм благодарен да споделите своя опит. Няма финансови ограничения, а и предпочитем да не са много твърди. :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daikina

Днес ходих на Международен автомобилен салон в Интер Експо център. Намерих фирма, която продава амортисьори KONI газови за 151 лв. / бр. и има такива на склад. Решил съм такива да взема за сега. Благодаря за вниманието. Ако някой го интересува тел. И адрес на фирмата да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Днес ходих на Международен автомобилен салон в Интер Експо център. Намерих фирма, която продава амортисьори KONI газови за 151 лв. / бр. и има такива на склад. Решил съм такива да взема за сега. Благодаря за вниманието. Ако някой го интересува тел. И адрес на фирмата да пише.

Жълтото Кони твърдичко вози питай ги за Червено то е малко по меко там където ще ходиш трябва да има и такова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Малко ли????? ;) Ба6 си друса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

я ги напи6и адреса и телефон4ето 4е е хубаво да се знае при нужда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Колега пусни един мейл на hondabg@abv.bg със инфо за фирмата и там каквото трябва... определено офертата ще бъде интересна за повече хора.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Малко ли????? ;) Ба6 си друса ;)

мда ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daikina

РУДИ 96 ЕТ,Адрес: София 1151с. Лозен, ул. Бузлуджа 26Тел.: 992 6994, 992 6674, 992 6954Факс: 992 6994, 992 6954email: rudi96@einet.bg ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Що бе свиква се и с жълтото. Ако имаш камъни в бъбреците помага даже ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...