Jump to content
Guest thegodfather

Слагане на Турбо

Recommended Posts

Guest thegodfather

Искам да ви попитам когато се слага турбо на двогател без такова трябва ли да се смеят освен съеденителя с керамичен трябва ли да се сменят буталата или не е задължително и какво друго трябва да се смени говорим за сериозно нещо. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай със здравейте на всички или здравейте колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря напълно сериозно може и без заядания, а в търсачката не намерих нищо. Затова се обърнах към вас. Ако намерите някакъв линк или знаете нещо ще съм ви много благодарен ако го споделите с мен.

Редактирано от thegodfather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато ще правиш основен ремонт на двигателя само ключе 10 ли ще ти трябва или и нещо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега ама не се сдържах. много си бос!Ако мислиш да слагаш турбо при това сериозно както се изразяваш започнал си да задаваш въпроси от типа искам да се състезавам ама каде е педала спира4ка.Няма ти да го правиш с клуче 10. питаи по добре какви пари и каде да ти го направят там ще ти обяснят как стоят нещата с карантията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не знаете за ко става дума и ми говорите аз съм намерим хора който могат ми го сложат и знам колко пари е вс, а парите ми са най-малки я пробле просто искам да знам какво трябва да се сменя щото ми казаха че само съединителя трябва да се смени и тва е за за педала и състезания равен нямам :thumbs1: тва ме интересува турбото го продават сума си сайтове и т.н

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти питаш за турбо на Нисана ли? За всеки автомобил е строго индивидуално, тук ще ти кажат за Хонда, но за 350Z... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питъм за на Honda Civic 1.6 V-TEC 125 HP просто имам 350z-tka и съм сложил нейна снимка наскоро си купих такава Хонда и искам да и сложа турбо и да и направя Тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I_V_O

е щом са ти казали , че само съединитела тряя смениш си представям , колко знаят как стават нещата.. :thumbs1: 0886 847472 тва ми е тела... имам и сервиз с това се занимавам :D има и други колеги тук , които също могат да ти сваршат тая работа и разбират доста... ако искаш се обади да се разберем да дойдеш до сервиза , да ти обенса на место за кво стаа дума ;) и да си прецениш тогава кво искаш и кво не....оп.. ама гледам си от ХАСКОВО :) май нема , как да стане номера със сервиза

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Здрасти колега :) Относно турбото...зависи на какво налягане искаш да караш,и какъв да бъде ефекта,тоест ако искаш на налягане по-високо от 0.5 бара да кажем,ще се наложи да смениш карантиите на колата(нови ковани бутала,нови биелни и основни лагери,подсилен съединител,големи инжектори,бензинова помпа и още доста неща..и човек които да ти настрои добре колата),давам за пример това налягане защото имам приятели които карат от 0,4-0,7 бара вече доста време със заводските карантии и нямат проблеми..Но това са основните неща..вече има колеги които разбират повечко и могат да ме поправят ако съм сгрешил нещо ;) Колегата I_V_O ще ти обърне нужното внимание и ще те насочи в правилната посока!!!Уснех и ни дръж в течение с проекта :D:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I_V_O

ти хубаво си гледал по разни сайтове , кво става .. лошо няма :) Мога да ти предложа цели ТУРБО китове в най различни варянти... за тва ти казах , че ако искаш може да се обадиш и да се разберем нещо.. ако си си решил , че искаш да си вкараш тоя кит и има , кой да ти го направи ДЕЙСТВАЙ и УСПЕХ във филма , в който се вкарваш :thumbs1: и докато го правите ако има нещо въпроси също можеш да звънкаш :D парите са си твои - избора също ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...