Jump to content
Zaho

Кръстовище на равнозначни пътища!

равнозначно кръстовище!  

209 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

На равнозначно T-образно кръстовище кой е с предимство:

 

Публикувано изображение

 

Моля въздържайте се от коментари който ще подскажат на другите колеги

Темата е с идея да видим колко от нас не знаят отговора. Моля не хитрувайте!

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ясна картинката дали има и надолу-ако е така, по правилото на десния трябва да е червения, ако ли не то е зеления :D

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това да кажа,такова кръстовище няма... ако има няма да са равнозначни пътища,но предположих че има продължение на долу...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Т образно кръстовище колега :DА дали ги има такива кръстовища Има ги Има ги поне тук в банско и Разлог ги има :D

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да поясня щото някой ще помисли че споря,че няма такова кръстовище, има , но не са равнозначни пътищата ако е такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ясна картинката дали има и надолу-ако е така, по правилото на десния трябва да е червения, ако ли не то е зеления :D

в такъв случей значе е зеленият, както казах отгоре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кварталните улички спокойно може да възникне подобна ситуация :D (там трудно можеш да видиш знаци за предимство). Отговорът си е ясен, правилото за дясностоящия си е класика в жанра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре някой ще ме заведе ли на такова кръстовище , никъде не съм виждал Т образно с равнозначни пътища , в правилника също не съм виждал такива примери..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам зеления сас сигорност може и да нее с предимство ,но ако си в тази ситоация зеления ще мине прав !

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре някой ще ме заведе ли на такова кръстовище , никъде не съм виждал Т образно с равнозначни пътища , в правилника също не съм виждал такива примери..

Има го даже и в листовките и линк мога да дам но ще е подсказване :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кварталните улички спокойно може да възникне подобна ситуация :D (там трудно можеш да видиш знаци за предимство). Отговорът си е ясен, правилото за дясностоящия си е класика в жанра :P

колега няма продължение (демек в дясно от червения няма път), това е Т-образно и няма как да е по правилото на десния, защото всеки има от дясната си страна МПС (дано си ме разбрал) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа в квартала за 2ри път ми се случва на Х образно равнозначно абсолютно по едно и също време и от 4те страни коли , и се смеем всичките и който се престраши тръгва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре някой ще ме заведе ли на такова кръстовище , никъде не съм виждал Т образно с равнозначни пътища , в правилника също не съм виждал такива примери..

Определено в Сф. ги има аз съм виждал! Редактирано от cucko_05

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам зеления сас сигорност може и да нее с предимство ,но ако си в тази ситоация зеления ще мине прав !

неможе да не е с предимство, точно си е с предимство и обяснението е, че е така, защото си въпрви в права траектория и няма да сече пътя на другите 2-ма, докато за да преминат те, трябва да му секат траекторията (дано сте ми разбрали сложното обяснение) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен са окрадени знаците.. защото определено не съм го срещал в правилника! и някой да обясни къв е закона тогава в тоя случай , ако е дясностоящ то червения винаги е с предимство защото отдясно не може да има кола и демек пак си става като главен път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Т образно кръстовище колега ;)А дали ги има такива кръстовища Има ги Има ги поне тук в банско и Разлог ги има :D

Здрасти Захо ти какво гласува я пиши едно ЛС на мен!Как са уредчетата четат ли в лютеницата :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен са окрадени знаците.. защото определено не съм го срещал в правилника! и някой да обясни къв е закона тогава в тоя случай , ако е дясностоящ то червения винаги е с предимство защото отдясно не може да има кола и демек пак си става като главен път

отгоре се опитах да ти обесня правилото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен са окрадени знаците.. защото определено не съм го срещал в правилника! и някой да обясни къв е закона тогава в тоя случай , ако е дясностоящ то червения винаги е с предимство защото отдясно не може да има кола и демек пак си става като главен път

А да те питам тебе за колко пари си купи книжка?! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според това обяснение пак има главен път и той е този покойто вървят двата червения и зеления защото другия автомобил няма как да не прекъсне траекторията на който и да е , той не може да върви направо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде без прости коментари щото книжката ми е абсолютно редовна и нито съм познавал инструктори изпитващи и така на татък..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

steff, зеленият не променя траекторията си :D

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според това обяснение пак има главен път и той е този покойто вървят двата червения и зеления защото другия автомобил няма как да не прекъсне траекторията на който и да е , той не може да върви направо... ако може някой да докаже обратното да каже не да ми вика от къде съм купил книжка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кварталните улички спокойно може да възникне подобна ситуация :D (там трудно можеш да видиш знаци за предимство). Отговорът си е ясен, правилото за дясностоящия си е класика в жанра :P

колега няма продължение (демек в дясно от червения няма път), това е Т-образно и няма как да е по правилото на десния, защото всеки има от дясната си страна МПС (дано си ме разбрал) :D
Нещо бях чел през редовете (на картинката ми се стори, че надолу има продължение).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според това обяснение пак има главен път и той е този покойто вървят двата червения и зеления защото другия автомобил няма как да не прекъсне траекторията на който и да е , той не може да върви направо...

Определението за главен път от поста ти нещо ми убягна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таккааа обяснявам.. пътя на зеления.. самия път се явява главен , защото пък който идва от пътя на синия автомобил няма как да върви направо , демек ще прекъсне траекторията на тея по другия път и винаги ще ги чака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам какво точно ти е питането, виж зеленият не променя траекторията си, той няма да завива на никъде, а другите двама за да завият трябва да му секът пътя, разбираш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувайте анкетата и до няколко дни ще разберете верния отговор!Нека поне 150-200 човека да гласуват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или тогава ми обяснете кога синия автомобил! по вашата логика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като премине зеленият, следва правилото на десния - в случея това е червеният

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф искам да кажа,че синия автомобил никога няма да е с предимство по тая логика! той не може да върви така че да не прекъсне траекторията на някой:D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами той не е с предимство в тази ситуация и няма как да е... те са 3 МПС и той ще премине последен, ако ли са колони, то той ще чака своя ред, докато преминат останалите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф искам да кажа,че синия автомобил никога няма да е с предимство по тая логика! той не може да върви така че да не прекъсне траекторията на някой:D!

Ако си гласувал ще млъкнеш ли най-накрая!Ако не си гласувал какво толкова има да се обясняваш има си правилник ако не го знаеш вземи прочети пак!Не ти се карам но това е анкета за да видим колко гласували има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе , аз искам друго да питам , при кое положение ще е с предимство кола която идва от пътя на синия ако наистина закона тук е,че този който пресича пътя на другия или там както го каза трябва да изчака, но взех да схващам за какво говорите, искате да кажете че само при тази ситуация е това правило а иначе е за дясностоящ ако са 2 автомобила , което може да е така.. аз мислех че специялно за Т образни с равнозначни винаги е така че който е направо е с предимство и демек тея от страната на синия автомобил винаги ще чакат..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сиско ли си къв си , нито някой ме чува и му преча по простата причина че не се чуваме,нито ако някой няма желание ще почне да чете из страниците.. с какво преча на гласуването не разбрах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се джавкайте, няма нужда от кавги :P а конкретно сиско 05 и Захо, какво ви накара да се регнете тука? след анкетата да кажете, че не не знаем да караме или незнам? нека не прозвучава като заяждане, просто ми е любопитно ;) М/у другото както на Японската сила, така съм фен и на БМВ :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се джавкайте, няма нужда от кавги :P а конкретно сиско 05 и Захо, какво ви накара да се регнете тука? след анкетата да кажете, че не не знаем да караме или незнам? нека не прозвучава като заяждане, просто ми е любопитно ;) М/у другото както на Японската сила, така съм фен и на БМВ :D:D

Споко ще ви кажем истината но няма да е сега!Нека да приключим анкетата!Не сме съперници просто имаме желание и тук да влизаме!А и видяхте малко зор нали! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми неясна е картинката, а иначе - да, замислих се :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-десния минава първи, какво толкова сложно има. След това по същото правило и така до последния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се джавкайте, няма нужда от кавги :P а конкретно сиско 05 и Захо, какво ви накара да се регнете тука? след анкетата да кажете, че не не знаем да караме или незнам? нека не прозвучава като заяждане, просто ми е любопитно ;) М/у другото както на Японската сила, така съм фен и на БМВ :D:D

Тук съм регнат доста отдавна и съм Фен и на Хонда! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...