Jump to content
steff

Да се смееш ли , или да плачеш?

Recommended Posts

Вчера ми разказваха за един случай който се развил там където дават колите за желязо. Хората,които работят там имали навика ако е здрав двигателя горе долу или напълно, да източат маслото,ако има все още де и да дават яко газ докато блокира двигателя,един вид си се кефят,правят си тестове с хвърлените коли и ги кефи звука който се получава като блокира двигателя..и така докато не дойде реда на една стара баба хонда която преди 10-15 години беше на баща ми мисля че е Сивик 4 ген. после я продаде на някви цигани и те и ебаха майката.. та наще хора (рапотниците на моргата) гаааз.гааааз...гаааааз няма блокиране,чудели се кво става?? без грам масло, щеката суха та и прахоляк има а колата пуши кво ли не прави двигателя не спира, даже нямало и признаци че ще спре , накрая им писнало и я загасили. кво да ви кажа много се смях като ми го разказаха и това наистина се е случило, сега хем се гордея, а и не мисля че може да се намери по здрав двигател от Хонда :lol: но малко ми е жал за количката :lol: до последния момент не се предава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже не разбирам много, а когато не разбирам избягвам да исказвам мнения, МОЛЯ НЯКОЙ КОЛЕГА да каже това възможно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

да възможно е имаше едно клипче с едни германчета дето по същия начин се опитваха да гръмнат мотора на един сивикдаже сипаха вода в двигателя вместо масло и чак към 40-минута успяха мамка им да го угасят завинаги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

да възможно е имаше едно клипче с едни германчета дето по същия начин се опитваха да гръмнат мотора на един сивикдаже сипаха вода в двигателя вместо масло и чак към 40-минута успяха мамка им да го угасят завинаги

http://vbox7.com/play:ef14ec77R.I.P. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче е отвратително! Винаги съм възприемал колите си като живи същества, да не кажа и като част от семейството, както предполагам и болшинството от колегите в този форум. И този автомобил от клипа е служил вярно на някого. Това е гавра с труда на хората, които са сътворили тази машина! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже не разбирам много, а когато не разбирам избягвам да исказвам мнения

ти заради това ли вечно мълчиш ???по темата: грозно са й извадили очите. Ама ако нямаше и такива хора как щяхме да разберем че са толкова здрави ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме боли сърцето за тази хондичка а и за всяка друга кола ако ще да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета, аз съм гледал едно филмче по дискавъри, където едни идиоти издевателстваха над една хонда скутер, дето била най продавания мотор за всички времена, доказал се със износоустойчивост, нисък разход, дълъг пробег, явно и идиотоустойчивост, но не, тези идиоти решиха да го изпробват до край, първо му наляха масло от един мазен фритюрник и доста го караха така, второ това сякаш малко им беше, та наляха вода, ама пак не спира, ама то идиоти, решиха до го довършат и го хвърлиха от един покрив на пет етажен блок с работещ мотор, само и само да го унищожат ама не - той и така продължи да си работи, с водата вътре в мотора.Не глупакоустойчив ами не знам и аз какъв, супер здрав мотор и то 50 кубика.Изобщо не се учудвам на разказаната история, ама то идиотите навсякъде бре, нямала късмет колцата, за разлика от други отлични възстановявания на които се радвам от все сърце тук във форума ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ръка на сърцето си признавам, че страшно се разтроих от този клип и се замислих, преди да го постна, защото мъката е голяма... ;) Но в интерес на истината, съвсем случайно го открих в един авто-форум, където съветваха един млад ентусиаст да не си напъва колицата, щото "виж с какво си имаш работа..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно здравината на двигателите.... Перди малко повече от 10 години, когато издирването на части и консумативи беше героизъм бях все още горд собственик на Акорд А20А4. Колата беше безупречна. Изведнъж двигателя на безупречната кола започна да издава гадни метални звуци при рязко натоварване. Отворихме го... Основните лагери бяха целите на дупки..... лунен пейзаж. Оказа се че едни симпатяги са ми продали маслен филтър за Мазда 626, който е с абсолютно същата резба, но с три пъти по малък обем и съответно дебит. По този начин горката ми колица беше минала 6000км а аз тогава не бях от спокойните шофьори. Замерихме вала който се оказа че не беше трепнал. Лагерите бяха Glyco меки до степен да се драскат дори с нокът. След смяната двигателя заспа и нави още мноооого километри. И до ден днешен продължава да ги навива но вече в чужди ръце.

Редактирано от i-vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си обичам много колата и не мога да си представя да правя така с нея, но от една страна е хубаво да се докаже така на хората за какво става въпрос, защото всички говорят , но ми е интересно ако някав фолксваген, бмв,рено,пежо абе каквато и да е кола ако направят същото какво ще стане? зависи кой как гледа на нещата за това е такова заглавието , да се смея ли или да плача :fun::) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...