Jump to content
vesso_varna

Духалките на предния прозорец не работят?!

Recommended Posts

Колега и при мен, когато превключа на позиция да обдухва челното стъкло, продължава да духа и през четирите отвора на таблото. Затова затварям клапите, за да може въздуха да се насочи само към стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувал ли си се от къде идва проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем е, на моя сивик си работи нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на моя си е нормално, но съм забелязъл че винаги духа от страничните, само тези на централната конзола затваря и на краката долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При натискане на бутона за предните духалки се чува моторчето че работи, а от отворите не духа?!Някой срещал ли е такъв проблем?Ако може да помогнете с схема или нещо друго. Благодаря предварително.

Провери дали не са ти объркани нещо жиците на самите копчета. При мене например за да ми духа на предното стъкло, трябва включа копчето което ми е за духане към лицето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в завода ли да са обърнали жиците? това е абсурд освен ако бай данчо не е редил пиновете. Сигурно проблема е в конзолата или в стъпковия мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

При мен (5 генерация) от отворите на стъклото духа само ако се включи един от най-десните бутони на които има знак за отопление на предното стъкло, тогава се чува задействане на клапа отляво на горния отвор (хоризонталния) и от там спира да духа, та ако системата е същата явно този мотор не действа или е откачен. Лошото е, че е много нагоре и май трябва да се сваля таблото, освен ако не може да се свали решетката на горната клапа и от дам да се получи достъп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в завода ли да са обърнали жиците? това е абсурд освен ако бай данчо не е редил пиновете. Сигурно проблема е в конзолата или в стъпковия мотор.

май точно бай данчо ги е редил и то в сервиза на Бул инс на сточна гара, защото преди години колата беше там по щета и явно там нещо са и пипали по таблото :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм да ти донеса една конзола със всичките кабели на месечната за проба :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalos

manniakk няма нужда ще видя на моята как са и ще помогна на колегата./незнам дали съм споменал, но не на моята кола проблема/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на црха конзолата за оправление на парното маи е сащата като на сивика,скоро я свалях и я монтирах пак,управлението на парното при мен е с 2 букси,няма как да се разменят нито кабели,нито букси.ако и при вас е така вероятно става нещо в самия блок за оправление,мисля че се разглабя и тои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...