Jump to content
Стоил

Сервизиране на нов Акорд

Recommended Posts

На колко време или километра най-много трябва да се правят профилактични прегледи в Бултрако за да важи гаранцията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си го пише в сервизната книжка. Ако е бензин - 20 000 км. или 1 година (което настъпи първо)Ако е дизел първите 3 смени през 10 000, след 30 000 , през 20 000 км. (или една година, което настъпи първо)Това е за маслото, но като го сменят проверяват и окачване и т.н. Ако ли пък имаш някакви съмнежи, може да ги питаш.Или обобщено всяка година

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже купих колата от Германия, сервизната ми книжка е на немски и не съм съвсем сигурен, но ми се струва че пише 20000 км или 1 година, или 6 месеца и 10000 км при неблагоприятни условия. А от Бултрако ми казаха че за дизел било 6 месеца или 10000 км. Колата ми е на 6 месеца но само 6000 км и ми се струва съвсем безсмислено да сменям вече масло, само да не си прецакам гаранцията.

То си го пише в сервизната книжка. Ако е бензин - 20 000 км. или 1 година (което настъпи първо)Ако е дизел първите 3 смени през 10 000, след 30 000 , през 20 000 км. (или една година, което настъпи първо)Това е за маслото, но като го сменят проверяват и окачване и т.н. Ако ли пък имаш някакви съмнежи, може да ги питаш.Или обобщено всяка година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...