Jump to content
assfull

помощ

Recommended Posts

здравейте колеги,черпя по бира за малко помощ от страна на вашата кола.трябва ми някой навитак да му сваля таблото с уредите и да го боцна на мойта за една проба(цялата интервенция става за 15-на минути) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за 5-та генерация, но ако все пак имаш предвид 4-та, мога направо да ти дам табло за пробата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( мерси за готовността колега,но за съжаление си много прав става въпрос за 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква точно проба ти трябва? За оборотемер ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Значи първо да се извиня ,че не обясних още в началото.става въпрос за уреда за бензина,проверил съм всичко и той все си показва пълно,та се съмнявам в него и общо взето за това ми трябва някой колега по възможност с оборотомер(че незнам да няма няква разлика по куплунзите и т.н.).цялата операция я правя за норматив вече ;) ,такаче няма да ви губя времето.Който има малко време нека пише,мерси ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно повечето колеги са заети и нямат време,ТОНЧО дай някой ден да свършим тази работа а :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма разлика в куплунзите, отзад си е едно и също. Ако стрелката за бензина ти е вирната нагоре и неще да пада, според мен трябва да видиш дали не е леко измъкната и да я натиснеш/наместиш. Ама сигурно си го проверил това вече. Иначе незнам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато свалях урУда забелязах,че стрелката се движи доста трудно и не пада сама както прави тази за температурата,и за това реших че ми се е прецакал бензиномера нещо и за това ми трябва някой за проба,просто да съм сигурен преди да си купувам нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси,ако ти се занимава можеш да закриеш темата.ПС. Трябва да се видим,че ти забравих тюленската физиономия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...