Jump to content
steff

за какво е този надпис до двигателя

Recommended Posts

Здравейте искам да ви питам нещо,сигурно е елементарно,но не разбирам :lol: точно до двигателя,даже по-скоро е на двигателя отстрани има нещо на което пише 98.000 ,мисля че е някакъв ремък и това означава кога е сменян..сега колата ми е на 131 000, кажете ми какво трябва да правя и дали има още ремъци по колата,не ми се смейте моля ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

Имаш и други ремъци, но само ангренажния ако се скъса става лошо. Вероятно тези цифри са на колко км. е сменен ангренайния ремък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле... по-принцип , като си купиш кола , каквато и да е така наречените консумативи си сабираш парички и ги сменяваш задължително :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменяи ремака с него компромис не прави. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а през колко време трябва да се сменят реръците,отдавна се каня да отида до Омбре и да ми оправят каквото има но трябва да запазя час,да намеря време,а кой знае колко неща ще намерят,а нямам никакви проблеми до сега,та кога да сменям ремъка,до момента са минали.. 33.000 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип казват че на 100 000, ама не знаеш колко менте ремък са ти сложили и затова най-добре 50-70 хиляди. Ако сега си взел колата задължително сменяш независимо какво пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...