Jump to content
pitbuls

рекса не пали

Recommended Posts

помпата работи добре,качва гориво,на све6тите има хубава искра,а от ауспуха като вартя мири6е на суров бензин,значи инжекторите отварят,но не се пали и го издухва отзад.дали се е одавила от целодневно вартене сас слаб акумулатор или кво друго може да е.някои има ли идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

всичко щом е 6 е възможно да е превъртяла ремъка (дано не съм прав). hondajapan дано е прав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

за искрата вади6 единия кабел от све6та,му6ка6 му една отверка,и я допира6 до не6то метално а другия варти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой те е светнал така да си проверяваш наличието на искра...ама явно е вътре в нещата.Послушай колегата,виж си главното реле.На рекса е най-вляво под таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

какво главно реле като отзад смърди на бензин?!?!?!pitbuls, мисля че сега е момента да ни кажеш от кога не пали и какво точно се е случвало преди този момент :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

проблема се ре6и по наи безболезнения начин,нов акумулатор,4е стария се окза скапан,извадихме све6тите,по4истихме ги и колата сега си пали от раз.оказа се одавена.не е имала проблем досега,не е карана нормално от 6-7 месеца.са6тия проблем го имахме скоро на един сивик и се оправи по са6тия начин.не знам само за6то акумулатор които не може да запали хондите варти без проблем други коли,сложихме го на карбураторна алфа и ве4е 10 дни няма проблеми,вра6таме го на сивика,не пали и колата се дави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...