Jump to content
AlexDJ

Има ли вазможност да се сложи ТУРБО !?

Recommended Posts

Имам един вапрост .Искам да знам дали мога да си сложа турбо на колата и какав ще е ефекта от него ?! тарся консултация от техническо лице или опитал вече !колко голямо да е то и дали триабва да сменям нещо друго ако да какво е то ..? саединителят и спирачки ? карета скоросна котия ? как се охлажда двигателят слет като нее предназначен за турбо ? и всички подробностиКарам Хонда Сивик 1,4 16 клапана 90 конски сили без хидравлика и климатик . имам газов ожикцион . ако имате познания по темата моля сваржетесе и с мен скъйпа мие alex870717 ... Благадоря за садеиствието предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sturshel

първо си обьркал раздела а и баш тоя мотор че имаш и газ... :rolleyes:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

намери потребителя charlie във форума. Той прави турбо+газ. Като ти чета поста обаче си мисля че ще трябва още много да почетеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AlexDJ

Ами несам запознат изопщо затова питам и се интересувам дали може ако може как и с какво .. имам желание пук ще видим :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ако неможете да ми отговорите на вапроса моля поне ме насачете кои да попитам .. или каде ? Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сляп ли си бе човек... По-нагоре съм ти написал към кого да се обърнеш. Човека се пише charlie в този форум. Като се свържеш с него той ще ти каже какво може и не може. Първо си приготви 3-5 хил. лв ей така - за харчене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисал от тази тема вече .. може да я изтриете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...