Jump to content
Guest TheDevilTwin

Драг Рейсинг - Божурище (04.06.2005)

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin

Вчера на писта Божурище се проведе първия драг рейсинг разделен в три класа:

 

Клас А - Двигатели с атмосферно пълнене до 2000сс включително.

 

Клас В - Двигатели от 2001сс до 3500сс с атмосферно пълнене и до 1800сс с принудително пълнене включително.

 

Клас С - Двигатели над 3500сс с атмосферно пълнене и над 1800сс с принудително пълнене.

 

В състезанието взеха участие общо три Хонди - черен CRX i-VT (EE8), син състезателен Civic VTi (EK4) на Цветан Илиев и черен Prelude (BB9) :shock:

 

Поздравления за Цветан Илиев, който се нареди на първо място в "Клас А" и буквално беше без конкуренция.

Второ и трето място в класа заеха две Астри GSi 16V.

 

Ето снимки и клипчета от състезанието - ЛИНК :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ай честтито на печелившите :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

Вчера на писта Божурище се проведе първия драг рейсинг разделен в три класа:

 

Клас А - Двигатели с атмосферно пълнене до 2000сс включително.

 

Клас В - Двигатели от 2001сс до 3500сс с атмосферно пълнене и до 1800сс с принудително пълнене включително.

 

Клас С - Двигатели над 3500сс с атмосферно пълнене и над 1800сс с принудително пълнене.

 

В състезанието взеха участие общо три Хонди - черен CRX i-VT (EE8), син състезателен Civic VTi (EK4) на Цветан Илиев и черен Prelude (BB9) :shock:

 

Поздравления за Цветан Илиев, който се нареди на първо място в "Клас А" и буквално беше без конкуренция.

Второ и трето място в класа заеха две Астри GSi 16V.

 

Ето снимки и клипчета от състезанието - ЛИНК :angry:

Брааааавоооооо на Цветан.гледах филмчето.Показахме кои са най добрите в класа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Клипчетата наистина са много добри браво на Хондата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Много ЯКООООООО :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Браво на Цветан и неговата HONDA!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

a mi crx-a dokade stigna?????????????/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

a mi crx-a dokade stigna?????????????/

Докъдето и Прелюдката - доникъде :shock: Все пак и двете коли са сток :angry: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Е нищо де !!! Сток са и какво толкова??? HONDA са си бегачи откъдето и да погледнеш!!! А за мен реално най ме изкефи Форда!!! Как отнесе ТТ-то на проспиид направа не очаквах!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Май никой не е очаквал, а този Кослърд си е ебаси самолета, а като го гледаш от вън какъв е кошляк :(:( Може да изненада много хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Недей да подценяваш форда!!! Косурд са си царе на моторите.Явно тоя е некоя бегачка с изтекла хомологация.А тия са по около 450 к.с. с рестриктор на турбото! Демек с бленда.Ако тя се свали чувал съм че ставали по около550 к.с.!!! Това хич не е малко и при положение че нема какво да му тежи си е самолет! Все пак тия участват в рали шампионата и са се понаучили да правят коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Недей да подценяваш форда!!! Косурд са си царе на моторите.Явно тоя е некоя бегачка с изтекла хомологация.А тия са по около 450 к.с. с рестриктор на турбото! Демек с бленда.Ако тя се свали чувал съм че ставали по около550 к.с.!!! Това хич не е малко и при положение че нема какво да му тежи си е самолет! Все пак тия участват в рали шампионата и са се понаучили да правят коли.

Но до колкото съм чувал , дано не ти се скапе нещо , че ти се е разгонила фамилията и като цена и като части :( Един познат ZnipeP вече година чака шпер за Косуорд-а :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

форда че не е за подценяване не е :( ама това жълтото БМВ на камикадзе не се ли пуска и то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

форда че не е за подценяване не е :( ама това жълтото БМВ на камикадзе не се ли пуска и то?

Пусна се, само че за време (доколкото успях да видя) и не съм много очарован от него - даде 13-14 сек :( Върви, само че не толкова, колкото говорят :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Даде 14,4 най-добро и 14,6 няколко пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Даде 14,4 най-добро и 14,6 няколко пъти.

В грешка си пич. Дал е 13.3 сек. за 400 метра. :( Видиях го на Али BMW-то, човека с голям мерак си го е направил и много върви наистина! :( Двигателя му е 2.5 6 цилиндъра и е атмосферка, ама много добре върви и хубаво време е дал както се вижда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ти си в грешка.Не се говори за бмв-то на али...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Сори :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1

тоя камикадзето е бездарник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Вчера на писта Божурище се проведе първия драг рейсинг разделен в три класа:

 

Клас А - Двигатели с атмосферно пълнене до 2000сс включително.

 

Клас В - Двигатели от 2001сс до 3500сс с атмосферно пълнене и до 1800сс с принудително пълнене включително.

 

Клас С - Двигатели над 3500сс с атмосферно пълнене и над 1800сс с принудително пълнене.

 

В състезанието взеха участие общо три Хонди - черен CRX i-VT (EE8), син състезателен Civic VTi (EK4) на Цветан Илиев и черен Prelude (BB9) :(

 

Поздравления за Цветан Илиев, който се нареди на първо място в "Клас А" и буквално беше без конкуренция.

Второ и трето място в класа заеха две Астри GSi 16V.

 

Ето снимки и клипчета от състезанието - ЛИНК :angry:

А този пича с Косуърда в кой клас участваше във В ли - щото като видях как ги наряза всички лошо ми стана - МаНиЯк :angry: - количката си я направил ебаси самолета - изобщо не искам такъв да го срещам по светофарите! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

А този пича с Косуърда в кой клас участваше във В ли - щото като видях как ги наряза всички лошо ми стана - МаНиЯк :angry: - количката си я направил ебаси самолета - изобщо не искам такъв да го срещам по светофарите! :(

В "Клас С" :angry: И двата Cosworth-а участваха в този клас, но русенският се справи много по-добре от състезателния (и се нареди на второ място в класа си) :D Говори се, че русенският Cosworth щял да бие и Поршето на Цунами, но след първия старт му е свършил азота :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

Е да то и поршето да беше дръпнал и после собственика му щеше да е безкрайно унижен - аз на негово място хващам и го хвърлям - е*си и поршето. :angry: А иначе доста ми е любопитно и под капака как изглежда червения косуърд - жалко че там не си го снимал - кой знае този изрод какво е сложил та върви така?! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...