Jump to content
Guest Mark Antoniy

Nakrainici Reika

Recommended Posts

Guest Mark Antoniy

Molia,Ako niakoi si e smenial veche vanshni nakrainici na reikata neka spodeli za markata koiato si e vzel i kvi nabliudenia ima ! Na men mi predstoi tazi operacia "otnovo" ! Predishnia pat si vzeh evtini (vikat im evropeiski) 3000 km i se razhlopa poveche ot staria! Ne mi se davat po 120 lv. za nakrainik ot Bultrako!Kam Ombreto! - Kaji niakoia marka!!Thanks!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Molia,Ako niakoi si e smenial veche vanshni nakrainici na reikata neka spodeli za markata koiato si e vzel i kvi nabliudenia ima ! Na men mi predstoi tazi operacia "otnovo" ! Predishnia pat si vzeh evtini (vikat im evropeiski) 3000 km i se razhlopa poveche ot staria! Ne mi se davat po 120 lv. za nakrainik ot Bultrako!Kam Ombreto! - Kaji niakoia marka!!Thanks!

"555" kompromis sa ,no durzhat godina dve

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Ползвал съм Локхийд на стар Акорд - дотук около 40 000 км няма проблем, по 17.50 са единия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Tochno taka.Jamie e praw.na staria si accord mu wzeh ot Lockheed i si gi karah dokato ia prodadoh.towa obache sa kam 20 000km.wapreki towa i na prelude-a sam mu kupuwal razni neshta ot Lockheed(sharniri,nakladki) i sa super zdrawi zasega.firmata e Teh-Co.Probwai na tozi telefon:02/9265010 i kaji che ti triabwat kormilni nakrainici.jenata bi triabwalo da te swarje s niakoi ot personala.towa e i mai naistina si zaslujawat.moiat sharnir i nakladkite mi sa na 20 000 dotuk.sharnirane e mradnal,a nakladkite sa napolwina pri iako shporene.uspeh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...