Jump to content
Guest CARBON

СМУКАТЕЛНИ ОТ D14,d15,d16 НА D13b2

Recommended Posts

Guest CARBON

не съм много вещ относво двигателите затова пътам вас имали възможност да се замени карба на д13 с инжекция от д14 д15 или д16,100-200-300 кубически сантиметра в обема мисля че не са кой знае каква разлика,въпроса ми е кой точно смукателен би паснал с най малко разправии и освен компа какво друго трябва за въпросната манипулацияблагодаря предварително за инфото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

От едноваловата д-серия всички ще паснат ... друг е въпроса има ли смисъл. ;)Най-лесният суап ще бъде ако си намериш карбове + всмукателни колектори от 4та генерация с д14.За да подкараш д13-ката като пълна инжекция ще е бая разправия ... мисля че горивна помпа ще ти трябва електрическа, инсталация, ецу, инжектори, всмукателни колектори, и още 330 дреболии за които не съм от най-вещите. :D Ако се прави подобно нещо ще е добре и главата да се смени с такава от д15б2 например (или д16а6, по-агресивен вал), защото на д13 са дребни клапаните ... друг е въпроса че може дори и втек да се направи, но става вече прекалено много оскъпяването на ПРОЕКТА. ( ;) )Първо си отговори на въпроса ... мислиш ли някога да продаваш колата, и хвърлят ли ти се толкова пари само за спорта, защото няма да стане кой знае каква бегачка но все пак ще трябва да се налеят бая кинти за да стане така както ти го мислиш... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

еми не рабрирам и затова питам ако в дейтвителност е толкова разправия наистина няма смисъл мисълта ми беше да прибавя само смукателен на д 13 ката без да сменям двигателя че е даста разправия и пари но ако нещата са както казваш и варянта с пресаждането се обезмисля а иначе колата не искам дая правя супер бегачка а само малко да живне че съм с 15 ки и каточели и понатежават малко но пък визията с тях е 6++ :):D

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре си смени двигателя,по лесно ще ти е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Аз бих подкарал четири кабуратора от мотор! Ще е супер яко ама за разход незнам как ще дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата r2d2. Moже да пробваш и 2карба от д14а1 или прелюд.... там ще е по-лесно че си имат и колектор .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...