Jump to content
ganeca

проблем със спирачките на Акорд

Recommended Posts

;) Колеги, светна ми АБС -а. След тест ЕКУ - то показва грешка 1 - pump motor over run - presure switch. Има и някакво указание но нищо не разбрах от него. А всъщност като набия контрите моторчето /или нещо друго/ почва да бръмчи, но не спира след като съм пуснал спирачката. Бръмчи около 5-6 с. и АБС - а се изключва.Ако някой е имал подобен проблем да сподели как да го реша или да каже поне къде е тоя presure switch и да видя какво ще го правя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих, става въпрос за акорд, 94г. 2,0 16 V 131 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ganeca

Никой ли не е имал подобен проблем? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Ами аз тая "екстра" я кастрирах честно казано.Още като я купувах колата ми направи впечатление че помпата на АБС-а сработва много често(чува се много ясно как ръмжи за по няколко секунди) а като набих контрите на пясък...дръжки.Спирачки о.к.,ама АБС-то не бачка.Доколкото се ориентирах,това май е слабо място на тия машини и на Прелюдите също,така че се отказах да се занимавам с ремонти.Реших проблема генерално,таблото с предпазителите за системата е в коша в отделна кутия.Просто му дръпнах шалтера,спирачките и без това са си супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси.......

Я потърси назад из темите, имаше една тема за Абс-а при акорд, но като че ли никой не се е оправил.И аз съм с акорд и мисля в скоро време да сменя спорачната течност на Абс-а профилактично, че и мотето моторче св обажда доста често, но поне бачка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...