Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

Не помня, но не съм ударил кьоравото като някои от Вас Публикувано изображение

Най-много ме впечатли, че имам 2 куфарчета с инстрменти, като едното беше синьо с надпис Хонда Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята намерих много работи,нужни и ненужни ... Около 4 -5лв на монети под и около седалките,пълен комплект инструменти в багажника,/ но без резервна гума :D/ слънчеви очила, иконка на дева Мария и нещото което до ден днешен стои в нея малка бухалка :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята още като я купих започна да се отплаща :D Намерих си някакви стотинки и под едната седалка монета от 1 лев :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо беше блокирало механизма на шофьорската седалка, след щателно и любознателно обследване се оказа 1 евро цент :)Поне да беше едно евро да се черпя биричка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене 1ви ден на новия Прелюд и шофьорската седалка тегаво се бута.След свалянето и намерих някви доста готини прашки...Пича дето ми я продаде не ми беше казал ,че е омърсявана :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запалка,кабели за ток...дрън дрън...и т.н.Но немога да не ви споделя един мой колега преди 100 лазерника какво е намерил в чисто новата си Лада...Нова - нещо тропа - естествено нова Лада трябва да и достегнеш всички болтове и гайки...и пак тропа...ужас...Познайте! Шише водка(празно) и парче недояден салам в предна дясна врата. Не се бъзикам - истина е,няма грам лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златен дамски синджир и златна гривна под задната седалка,слънчеви очила "Рейбан" на мястото за чаши.И пропуск за вход паркинга на университета в Глазгоу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една карта със забележителностите на БГ:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карта на Испания, Португалия и Източна Европа, един нож, доооста стар вестник и женски прашки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в мойта си намерих bluetooth слушалка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броеница на огледалото за задно виждане,позлатено кръсче на ключодържателя..много CD_та на румънски език(предишен собственик),вчупена задна чистачка в багажника...ааа...и CD чейнджър под шофйорската седалкаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...