Jump to content
Dacata

Ммм Курс в София ?

Recommended Posts

СБА са добри или поне бяха. Сега незнам. Лошото е че се вдигнаха доста цените 600-1000лв зависимост каква кола ще караш. Основните инструктори седат на ул. Хр. Ботев преди гарата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има един 8 gen. Civic за курсове... червеничка, лаченка. Не знам ква пара е, ама като я видя из улиците ще ти пиша телефонче - според мен поне 1000лв. ще ти искат за курса.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма значение каква е колата. Освен ако колегата не желае точен модел. Гледам из улиците има с новия Civic, но надали ще е ефтино при тях. ПС. май "Василеви" пишеше на нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за софия не знам ама в ловеч курса ми излезе 700лв и колата няма значение която е свободна или на която те пратят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях преди година и малко в "зелена вълна", там не са лоши курсовете. Офисът им е на ул. Фритьоф Нансен в София. :lol: и успех с шофьорстването :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за инфото отзовахте се бързо както винаги за което съм благодарен :lol: но не съм сигурен дали да го карам тоя сивик бих взел нещо по-малко защото съм свикнал на коли с по-голяма видимост. Карал съм доста и 7-ица но си мисля за нешо по старо пък и не ми се дават много пари. Сега мисля да ги проуча тези. 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Ами ти казваш че си шофираш, така че едва ли има значене на каква кола ше си. Избери си някъде където ще е на сметка и където ще те подготвят добре за изпита и за практиката която ти предстои след това. Ако пък не си карал, по-добре да се учиш на кола не толкова нова и технологична като 8г. Сивик, просто защото ако после докато си все още млад шофьор ти се наложи да караш някои таралясник без серво и други глезотиики ще ти е гадно и може би дори трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми тоооо колегите казаха варянтите.. са остава УСПЕХ да ти пожелаеме иии да казваш , кво става от време на време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

Аз бях преди година и малко в "зелена вълна", там не са лоши курсовете. Офисът им е на ул. Фритьоф Нансен в София. ;) и успех с шофьорстването :)

Още 1 глас за вълната :Pи аз там карах и съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...