Jump to content
spezov

Прагове за сивик 97 хеч

Recommended Posts

хорица кажете от каде мога да си набавя изкуствени прагове и на каква цена и предна и задна броня ? пак със цени ако може благодаря предварително :huh: а и ако може някоя снимчица ако някои е зимал да видя какъв избур има :D

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toto_spa

ако търсиш нещо от стъклопласт в с.Главиница има човек които се занимава от извесно време с това,но нямам по точни кординати.Между другото видях една кола по която е правил разни неща доста добре изглеждаше.просто отиди и разпитаи предполагам че го знаят в селото ,ако искаш праговете да са от ламарина пиши ми аз се занимавам с рязане и оъване на ламарина, доста прагове съм правил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз искам изкуствени прагове да я сваля по нисичка пак и нещо зад предните врати малко по издутичко не ми се вярва от тенекия да направиш нещо такова :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя раздел го обърнахте на пазар :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя раздел го обърнахте на пазар :lol::lol:

На какъв пазар сме го обърнали бе. Искам да зная от къде мога да си купя прагове и броня А това че 1 човек ми каза а ти ми остроумничиш вместо да ми помогнеш е друг въпрос като нямаш какво да кажеш не ми пълни темата със излишни отговори !!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искаш да си купиш прагове пускаш тема в раздел купувам.Когато си сложиш такива вече можеш си пуснеш тема в раздел Спорт и тунинг.Това е и идеята на този раздел само,че още ти е трудно да го осъзнаеш или така ти е по-лесно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

Не аз искам изкуствени прагове да я сваля по нисичка пак и нещо зад предните врати малко по издутичко не ми се вярва от тенекия да направиш нещо такова :angry:

ами единствения вариант за естесвени мисля че е дървени ще е офектно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

збиите се да гледаме сейр :rolleyes::lol:;) ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...