Jump to content
2fast2real

Color

Recommended Posts

колеги понеже ште си боядисвам колата искам да ви питам от каде мога да видя номера на боята? колата ми е хонда прелиуд 4ген.(тази от снимката ми) моля ако някои знае да каже! благодаря предварително :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на табелка трябва да я има6 някаде,или на някоя от колконките или под предния капак.тия дето баркат боите знаят на коя колк каде е цвета,няма да има6 проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Wikipediata в статията за Прелюд, са дадени следните цветове и кодове:Paint CodesPhoenix Red R-51Milano Red R-81Cassis Red Pearl R-82PCobalt Blue Pearl B-54PFresco Blue Pearl B-64PPacific Blue Pearl B-68PBrittany Blue Green Metallic BG-23MAzure Blue Green Pearl BG-34PGeneva Green Pearl G-62PSherwood Green Pearl G-78PGranada Black Pearl NH-503PFrost White NH-538Sebring Silver Metallic NH-552MCashmere Silver Metallic YR-505MИначе и на моя на колонката на вратата пише само Type A, но тъй като е бял ,подозирам че може да е само Frost White. :ppp При теб е по-трудно да се уцели по този начин. :ppp

Редактирано от Preluden

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(int.color TYPE A)

идва от Internal color демек интериора а кода на боята трябва да ти е нещо такова NH-592P което е Flamenco Black Pearl демек черно си на български :ppp:) На мен на 5ген ми го пишеше на 1 сребриста лепенка на колоната на вратата пишеше: Int. colour Type A и Ext. Colour NH-592P знам щото я удрях и после я боядисвах ::ppp: . На 4ген не съм гледал къде го пише ама пак там трябва да е :) edit: или пък сядате с бояджията и почвате да сравнявате на слънце каква точно перла ти е колата и като направите по 50 грама от всяка тъмна боя ще я улучите (малко скъпо но ще свърши работа :) )edit 2: :)http://www.tcpglobal.com/autocolorlibrary/...earch/search.pl Редактирано от Georgi19

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 2fast2real

благодаря много момчета надявам се тази информация да ми помогне! ако има проблем ште ви пиша пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колонката на вратата или като си отвориш вратата гледай за стикер долу в дясно.На него е кода за боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...