Jump to content
ivaivalito

Интересен проблем

Recommended Posts

Или Хонда ме изумяват или ми се е счупила Ключалката.Днес както си карам и изведнъж като загасям вече колата гледам че махам ключа докато е запалена.После го слагам и мога да си я загася.После пробвах пак запалих и махнах ключа и си работи вкарах го и я загасих.Това повреда ли е или просто са си така и трябва ли да сменям нещо или може и така да го карам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно клемореда си е заминал. Свали си патрона и виж цилиндричното тяло след него. В клемореда влиза един чоп от патрона и с времето му се размазва леглото. Можеше и да е по-зле. Един приятел си гасеше своята чрез включване на скорост и рязко отпускане на педала на съединителя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maximalnia

а мисля 4е е стартера, един приятел имаше съ6тия проблем с неговия Воксел (английския Опел)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

а мисля 4е е стартера, един приятел имаше съ6тия проблем с неговия Воксел (английския Опел)

чакай малко от къде на къде стартера ?Аз просто мога да си изкарам ключа докато карам но без да завъртам просто вадя. Редактирано от ivaivalito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега най вероятно самия патрон нещо се е наиграл щото не би трябвало да се вади ключа докато е на контакт, то така ще можеш да си я палиш с каквото ти падне.Ако искаш пробвай с отверка :)пп: Опитай да пръснеш малко WD вътре, може и да се оправи.

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не пречи, само се кръсти да се не огледат в нея апашите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може ли да се кара така пречи ли му нещо ?

един познат си караше форда така. Ама по добре си погледни патрона и паяка . То днеска дава контакт и палиш ама утре може и това да неиска. Nikolcho това че се вади ключа без да изгасне двигателя не значи че може да го въртиш с отверка. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като блокират пластинките в самия патрон в отворено положение можеш да го завъртиш с каквото си поискаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най правилното решение е да отидеш на автоклю4ар успех от мене :D

Редактирано от CuCko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tedeka

Колега, проблем е това. Имах го малко след като си взех моя Сивик (2006 зимата). В един момент отказа да завърта. Разбит е патрона и е на доизживяване. Палиш "на магия". Може би са претърпявали някоя интервенция преди да стигнат до нас. На всичко отгоре не е безопасно, после ми обясниха... Бягай на автоключар :lol:

Редактирано от tedeka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...