Jump to content
west bam

Божура 2

Recommended Posts

Колеги искам да попитам дали този слух е верен при нас усилено се говори, че може апаратурата от Божура да се премести на една самолетна писта в с.Лесново Община Елин Пелин има ли някой които знае нещо по въпроса нека сподели аз съм ходил на тази писта и смело мога да кажа, че е по добра от Божура, пистата е на около 27-30км от София. дали са само слухове или действително тази префектна писта може да се изпозва за легален драг, благодаря предварително за отговорите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е чувал поне за пистата в Лесново ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Що не питаш в тунинга.........то и БФДР не са мноо на ясно къде ще се провеждат кръговете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice

Аз последно бях чела в тунинг.бг, че вече няма да се провеждат на Божура, а на писта "Дупница" ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно каде ще се провеждат надпреварите!Надявам се скоро някои софииски "инвеститор" да вложи пари и да се направи нещо подобно като Калояново но по-добро като качество на настилката може би с по-голяма дължина и найййй-накрая да има скамейки или нещо подобно на което да гледаме като бели хора(а не като наказани),и да се прибави една писта за драг от каучук(поне така съм чувал,че истинските писти в Сащ се правят от него) !Сигорен съм че това ще струва адски много пари,но пък и всички знаем че има безумно богати хора в България...ехх мечтиии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

Аз знам каде е пистата и ако наистина я преместат там ще ми е доста по удобна от божура :) Дано този слух се превърне в реалност и да но няма много голям наклон :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както сестрата написа - следващото състезание ще е на пистата в Дупница.За следващата година не се знае къде ще се провеждат състезанията , които до сега бяха в София.А дано още едно в Сливен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух :) но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :D в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eххх дано наистина стане реалност ако стане там ще спя даже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух :D но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :) в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :)

Ей "Интригантка" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух ;) но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :D в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :thumbs2:

абе бате ела да я пробваме тая бегачка бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух :ppp но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :) в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :ppp

абе бате ела да я пробваме тая бегачка бе
Като спреш да говориш глупости за мойта кола пред странични хора тогава.... а и като разбрах кви коли са те расцепи на бояна , просто няма смисал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух :) но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :) в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :ppp

Ей "Интригантка" :)
малко прекалихме с ОФФ-а ама много ме закачате нещо :ppp ама нормално нали "ИНТРИГАНТСКА" МУ РАБОТА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това пак ли е летище ?а настилката каква е пак ли бетон :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух :D но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :D в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :P

абе бате ела да я пробваме тая бегачка бе
Като спреш да говориш глупости за мойта кола пред странични хора тогава.... а и като разбрах кви коли са те расцепи на бояна , просто няма смисал ;)
бъзлъо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това пак ли е летище ?а настилката каква е пак ли бетон :D

велпапе е !мноо ясно че е бетон твяа е България не е Чехия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух ;) но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :D в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :D

абе бате ела да я пробваме тая бегачка бе
Като спреш да говориш глупости за мойта кола пред странични хора тогава.... а и като разбрах кви коли са те расцепи на бояна , просто няма смисал :P
бъзлъо
не бе просто ше ми е скучно с тебе да се пускам , каде те тарса из огледалата ми кажи...????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да истина е тоя слух ;) но искат много голям наем за тази писта в Лесново.... 3-4 пъти по-голям от колкото на божура. Иначе за "инвеститор" Дилянкаааа "КИРОВ" и "НОРД" са си бая сериозна баница от тая гледна точка :D в най скоро време ще се разбере дали най после са стигнали до решение с парите , така че да са доволни всички и да се почва джангъра :D

абе бате ела да я пробваме тая бегачка бе
Като спреш да говориш глупости за мойта кола пред странични хора тогава.... а и като разбрах кви коли са те расцепи на бояна , просто няма смисал :P
бъзлъо
не бе просто ше ми е скучно с тебе да се пускам , каде те тарса из огледалата ми кажи...????
Бахти спама е станала мойта тема но както и да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси кефа да те гледам как се отдалечаваш ,УПС събудих се :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

изтриите цялата тая простотия от тука... ( говора за на ДАНИ мизерийте ) за пистата за сега толкова :D , като имам някъв резултат ще споделям веднага :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам кой ви е казал на какви писти се кара в Чехия ама са същете изоставени от руснаците летища (бетон с гадни фуги) има и хубави писти но карането на тях е скъпо дори когата има състезания няма тренировки :)наистина тая писта в бърно е супер настилката е смениха на пролет но засега няма да пускат да се кара дори и срещу заплащане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...