Jump to content
doctor

чип

Recommended Posts

За чиповете се свържи с 1net тои е бога на чипосването -от форума е. Но аз не виждам смисъл при положение че си с икономичния Втек, първо си сложи един хубав всмукателен колектор и един изпускателен (4-2 за по голяма мощ на ниски обороти). После мисли за чип -защото само чип няма да те оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ште видя какво ште направя а ште трябва ли да сменям ЕЦУТО?????? или не задалжително......................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да се заяждам колега но в българската азбука има една буква щ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Аз имах същия въпрос когато купих моята.На тоя двигател чип не му трябва,по простата причина,че е направен за икономия.И без 4ип си вървят........тва лято се гоних с едно VW от по-новите след 2000 година и не ми избяга.................подържах 190 км/h. със включен климатик и багаж,за морето.Помисли! :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй смукателния колектор :ppp Разликата е огромна (личен опит) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alf

Сменяй смукателния колектор :D Разликата е огромна (личен опит) .

А от кои мотор да търся смукателен колектор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

загледах Д15Б7 вакумите са му на същото място и поне на външен вид е единичен. Ех че не се сещам сега дали МАР-а беше отгоре на дросела. Ще проверя и ще ти кажя. Ако е там може да ползваш дросела от Д15Б7 и няма да имаш грижи при слагането. Аз сложих от Д16А6 ама ползвах моя дросел и имаше нужда от преправяне (не кой знае колко голямо). Ползвах моя защото на дросела на Д16А6 няма МАР на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска разгледах един колектор от D16Z6 и според мен( негарантирам) би трябвало да пасне идеално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...