Jump to content
Guest prt

Препоръчайте серзиз за аусписи в София

Recommended Posts

Guest prt

Откачи ми се последното гърне на ауспуха от тръбата преди него и се надявам да се наложи само заваряване. Някой може ли да ми препоръча добър майстор в София? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kraft-bg.com/Темата ти е за сервизи и магазини :)

Благодаря ти за информацията и от двата реда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми препоръчаха сервиза на М-комплект 33 в дружба.пробвай там! и аз скоро май ще трябва да ходя, така че пиши какво си направил. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично имам добри впечатления от Крафт. Махах катализатора и слагах резонаторно гърне. Направиха го читаво, и гаранция дават. Пича забеляза и една сплескана тръба по генерацията, изряза я и присади ново парче. Вече година и нещо нищо не е мръднало по тръбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки двата гласа за Крафт, отидох в ASPO - препоръчани от Fido Dido :thumbs1:.Беше ми по-близо, а и нямаше никаква опашка.За около 30-35 лева ми смениха тръбата между последните 2 гърнета. Било слабо място на Хондите, карани в лугата в зимна България.Ползвах случая да ми направят и реглаж на преден и заден мост (затова не знам точната цена на ремонта на ауспуха).Приятно и спокойно място с хубаво кафе от кафемашината. Май е най-чистият авторсервиз, в който съм влизал. Работят и в събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, надявам се, че ти хареса как ти направих колата. Ремонта ти струваше 35л. на гърнето. По принцип избягвам да махам оригиналните гърнета - алпака са, под топлоизолационният щит и много хора си мислят, че е заминало гърнето, а в него има още доста живот. Естествено, в много сервизи ще ти кажат да го сменяш.Гледам да спестявям парите на хората. Не само защото съм фен на Хонда (нищо, че карам Тойота), а защото не обичам да лъжа хората. Успех и ако имаш проблеми - знаеш къде съм! :thumbs1: :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Персонално благодаря както за добрата работа, така и за спестените $ - Габровец съм все пак :tease: Преди едва се чуваше музиката в колата. Навъртях 1000 км. от ремонта. Няма грижи.

Редактирано от prt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...