Jump to content
Mariya

сервизно ръководство на немски

Recommended Posts

Привет съфорумци,

След 3 дневно ровене из форуми разбрах, че няма да се справя със задачата да издиря сервизно ръководство на немски за нашата хондичка. :sick: Имам на руски и английски ама нашия майстор е работил в Германия и ме попита дали мога да му го издиря на немски. Може ли някой да помогне в диренето, че този език ми е мътен и не се ориентирам в немските сайтове. Хондата ни е Accord AeroDeck 97 г., комби, 2.0, 136 коня, произведена в америка, но за европейския пазар (знам, че има разлика в спесификациите на японките) Такова е заглавието на версията на ръковоството на английски CE1_CE2-97.PDF Плиииз хелп :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shantaram

Здрасти колега, Колата ми е англичанка 1995 хечбек - ръководството е на немски и ме подлудява, тъй като хич ме няма с този език. Според мен ръководството би трябвало да ти свърши работа - някои от нещата може би ги няма, но знае ли човек..Идея откъде мога да си намеря ръководство на английски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Колата ми е англичанка 1995 хечбек - ръководството е на немски и ме подлудява, тъй като хич ме няма с този език. Според мен ръководството би трябвало да ти свърши работа - някои от нещата може би ги няма, но знае ли човек..Идея откъде мога да си намеря ръководство на английски?

В случая съм колежка :sick: Какво ръководство ти трябва ? service manual или owner manual ? Мога да издиря и двете :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, моля да ме извините за грешката, госпожице:thumbs1: Мисля, че няма да е лошо да имам и двете..като гледам колко време губя с превода от немски полудявам ;)На теб трябва ли ти това на немски за моята Габи?:) Имам го само на книжка обаче..

Здрасти колега, Колата ми е англичанка 1995 хечбек - ръководството е на немски и ме подлудява, тъй като хич ме няма с този език. Според мен ръководството би трябвало да ти свърши работа - някои от нещата може би ги няма, но знае ли човек..Идея откъде мога да си намеря ръководство на английски?

В случая съм колежка :) Какво ръководство ти трябва ? service manual или owner manual ? Мога да издиря и двете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет пак :) Намерих много ръковдства за 95 с различни нюанси (къде е произведена ... с какъв двигател ... ) та ако не ти е проблем пиши ми на e-maila VIN номера на твоята хондичка или повече подробности за модела за да не ти изпратя нещо което не ти върши работа. :) Твоето ръководство няма да ми свърши работа :), че много сме различни. Някой съфорумец може да помогне все пак? :thumbs1: П.С. Пак не улучи с обръщението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да търсиш под ключови думи:Bedienungsanleitung fuer Honda Accord Aerodeck илиWerkstatthandbuch fuer Honda Accord AerodeckУспех. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Колата ми е англичанка 1995 хечбек - ръководството е на немски и ме подлудява, тъй като хич ме няма с този език. Според мен ръководството би трябвало да ти свърши работа - някои от нещата може би ги няма, но знае ли човек..Идея откъде мога да си намеря ръководство на английски?

Ето линк с ръководство за твоята англичанка Honda 1995 Civic Можеш да си свалиш от там каквото ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shantaram

Много ти благодаря, така мога много по-добре да се ориентирам - задължен съм:drunk:P.S. Думата "колега" е на латински и затова не се обръща в женски род..така че не съм улучил само втория път :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shantaram

Ей сега мернах нещо, което ме заинтригува..колко ще ми струва плазмен циферблат за таблото?:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите "книжки" за Аccord-a са на немски, понеже е внос от Германия. Мога да ти ги заема. :lol: Моята както знаеш е '95 и също е щатска. Незнам дали ще ти свършат работа, не помня какво съдържаха точно, понеже като видях че са на немски и ги захвърлих в един шкаф. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...