Jump to content
niksana_86

Благодарност към Kicko

Recommended Posts

Леле супер е станало колега....направо зверско и аз искам такава на номера !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен благодарности огромни,мойте ще ги снимам като намеря време да ги монтирам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние днес си ги получихме на седмичната, който си ги взе де... еми какво да кажа, този човек прави всичко безвъзмездно, сподели, че не е НИКАК лесна работа и дава парите от собствения си джоб първоначално. Само едно гигантско благодаря можем да кажем, и да се надяваме, че има някой достатъчно инициативен като него за да продължи делото му за другите нови членове. Браво на човека, заслужава "trusted" под ника :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да изкажа благодарности от името на Варненската група , такива пи4ове трябва да има :worthy: в пове4е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, само аз ли съм недоволен от лайсната? Явно не съм се заглеждал по други коли с подобни лентички, но ми се струва, че са по-къси и по-високи отколкото трябва. И все пак са стандартни. Явно наистина не съм оглеждал добре други коли с подобни.Следващия месец сменям регистрацията и ги лепвам мойте, че тази няма дупки, а не ми се режат лайсните заради нея :worthy: После ше има да се дуя колко добре ми стоят :worthy:p.s. Забравих да кажа - браво за организацията!

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа пак - благодаря и евала! ! ! Kicko RuleZ :worthy::):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее, стига ве, че ще взема много да си навиря носа...Мерси за топлите думи, радвам се че имам възможност покрай тази инициатива (и любимата марка, която ни свързва) имам възможност да се запозная с такива хубави хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря на Кико,с две малки лентички направи много хора щастливи :worthy: Мерси на колегата Ръст че ги взе вместно мен :worthy: Ша черпя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее, стига ве, че ще взема много да си навиря носа...Мерси за топлите думи, радвам се че имам възможност покрай тази инициатива (и любимата марка, която ни свързва) имам възможност да се запозная с такива хубави хора!

и си си го заслужил напълно ........ отново хиляди благодарности и от мен :):huh::):slap::):huh::) :) :sick::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да благодаря за лайсните и за сериозността , с която се зае Kicko , след като се видя, че това с лайсните може още доста време да не се осъществи :) Благодаря пич :):):thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изкажа благодарности към този пич Kicko.Момчето тръгна на пазар и ми ги донесе-евала.А лайсните как паснаха-Супер.Мерси много колега.Дано има повече печове като него :) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

И аз искам да благодаря за изпратените лайснички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как и аз да не изразя благодарности към Кико. ЕВАЛА ПИЧ:) дано има много хора като теб, за да създадем нещо наистина добро.пък и да се възгордееш никой няма да ти се сърди, все пак правиш нещо добро за нас и нашето общество :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...