Jump to content
TI_GONISH

НЕЩО ЗА Accord 2.3i Es ?

Recommended Posts

Като един стар фен, но чак сега с ХОНДА се радвам, че ще бъда сред вас !!! Ще ви попитам смао, тъи каот нищо не намерих за този двигател 2.3i ES, какво ви е мнението з анего и как така го няма в целия форум ???? Търсих, търсих но стигнах смао до 2.2, но този го няма 154 к.с. е и ще ви пратя снимка на колата прясна прясна тук: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=1Надявам се да ви я харесала и д ами кажете нещо за въпросния двигател. В мобилето има поне 20 други такива обяви със същия двигател, сигурен съм, че не е грешка :fun: Благодаря ви колеги !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този двигател се произвежда само за Америка, 2.3 154кс, но всъщност е по-муден и по-бавно се развърта от 2.0 147кс. Освен това модификациите с този мотор са с по 1 бутало на спирачен апарат за разлика от 2.0 които са с по 2, калниците не са раздути, няма климатроник а е с климатик, липсват пръскалки за фаровете, мигачите са жълти, липсват кожения салон, отоплението на седалките, обикновено нямат люк и още някои екстри, километража почти винаги е в мили. Модела е по-скоро бюджетен, орязан от екстри с цел по-конкурентна цена на преситения от евтиния щатски пазар. Но не се отчайвай де.....просто е Хонда за по-малко пари, другото си е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, линка не ти е в час, останалото което съм написал си е точно така! Това че си има сервизна книжка нищо не означава, относно километража съм писал че ПОЧТИ ВИНАГИ е в мили, а ако е някакъв неизвестен за мене модел.......възможно е и това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това е европейски вариант, произведен в Англия, има си всички екстри и само двигателя е този за който споменах, но тук поне купето е малко по-леко и ще се чувства добре с този мотор. Не съм срещал англичанка с такъв мотор честно казано.....взимай я добра е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

за тия пари си е идеална, честито!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TI_GONISH

МЕрси братле, но не разбирам защо двигателя е по-муден след като въртящия момент е по-голям както и като коне ? Интеренсо наистина, а тук дали ще има всички аксесоари за нея, т.е. ремуци и прочия ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този двигател е рядка птица, но би-трябвало да има. А за това че е по-муден вероятно по-бавно се развърта и затова е по-муден, а конете са почти като на двулитровия. Просто е по-разтоварен двигател хамерикански тип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам, нещо като 2.4 литровия на новата акорд със 160 коня !!!. Стискай ми палци да има всички консумативи, че лошичко :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата Accord 2.3i Vtype с саунд BOSE ,климатроник,типтроник и доста други екстри и мога да ти кажа че колата е СТРАХОТНА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е хубава, но части мн трудно се намират :lol: На скоро я гледах в мобилето за около 20к. Някой има ли спомен колко пари струваше в Германия ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

х23а1/2 ли е мотора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

f23z5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...