Jump to content
Guest Roskata

Загрява на газ

Recommended Posts

Guest Roskata

проблема остава със загряването но се оказа че го прави само на газ: не е постоянен но на моменти рязко скача стрелката към червеният сектор ако в този момен премина на бензин също така рязко въстановява предишното си положение /около средата на индикатора/. Има ли вариант газта да лъже дачика защото скока е много рязък и обратното на бензин. Газаджии те вдигат ръце по закона на Мърфи при тях не го прави.Ако някой има идея или е имал същия проблем ще съм благодарен да сподели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MARTO

АЗ ИМАХ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ, НО ЗАГРЯВАШЕ И НА БЕНЗИН.СМЕНИХ ТЕРМОСТАТА И ОТТОГАВА СТРЕЛКАТА ЗАСПА НА СРЕДАТА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kicho

на газ загряване се получава от богата смеспровери1. инсталацията по прекъсване на бензина да не би да вкарва и бензин2. мембраните на испарителя да не би да пропускат. познава се че на високи обороти в движение спада температурата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Roskata

Причината за загряването е била термостата /просто е отварял когато му падне/ и както се указа впоследствие дачика за перката се намира след термостата и когато той /термостата/ се преебе и стой затворен, няма начин перката да се включва навреме. Сега всичко е наред :(:):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MARTO

ВИДЯ ЛИ!? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sashko

хонда и газ не са ли две адски несъвместими неща !!!:(;):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sashko

ВИДЯ ЛИ!? :(

марто ако имаш повече снимки на твоита можеш ли да ми пратиш на a_iamaliev@overgas.bg или да ги постнеш тука. мерси :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

и както се указа впоследствие дачика за перката се намира след термостата и когато той /термостата/ се преебе и стой затворен, няма начин перката да се включва навреме.

е инче си губи смисала от перката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MARTO

ВИДЯ ЛИ!? ;)

марто ако имаш повече снимки на твоита можеш ли да ми пратиш на a_iamaliev@overgas.bg или да ги постнеш тука. мерси :thumbs1:
АБЕ ВСЕ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА Я НАСНИМАМ.ЩОМ ИМАШ ИНТЕРЕС , ОБЕЩАВАМ ,ЧЕ ЩЕ ТИ ПРАТЯ СНИМЧИЦИ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

хонда и газ не са ли две адски несъвместими неща !!!;):thumbs1::)

абе да ти кажа ,много добре се съвместяват в моя акорд, осбено в комплект със силно занижеанта цена на пробега :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Roskata

Последно се оказа че проблема идва от гарнитурата на главата, била е издухана и при по високата температура при работата на газ е вкарвала конпресия при антифриза павила е въздушна възглавница и от там рязките изменения в температурата на охладителната система и опитите да прегрее съвсем. След направеният ремонт проблемите с прегряването останаха само лош спомен. :rolleyes::angry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...