Jump to content
Dragi4

Двигател H22А на 4асти

Recommended Posts

Продаден е блока коляновия вал и 2 биели с бутала.Вси4ко останало е нали4но:Глава с периферия и окабеляване,Ецу,скорости,полуоски.Съединителят е нов-Exedy DK0878 428755

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

052/76 23 19-Това е актуалният номер на който можете да се обаждате за 4асти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой може да съживи H23-ката си и да прибави 30-тина кон4ета с/у 1000лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя продаден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главата е запазена за 1 седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Малко страничен въпрос имам, но поне темата ще се качва нагоре ;)Гледам тая скоростна кутия и ми се въртят разни мисли в главата... До колкото намерих информация в нета, скоростните кутии на S (F22), Si(H23) и SiR(H22) са съвместими (!). Това вярно ли е??? Не, че не вярвам на информациите от нета, но съм малко предпазлив и по-добре накой който е виждал това на живо да каже. F20A4 го има само в Европа, а европейските езици не са ми много силни и ми е чудно дали тази скоростна кутия става на F20A4. Някой с автоматик, например да си смени скоростната кутия с такава от H22А. :) Колко ли труд/пари/нерви струва това :)

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 6те ти трябват и маховика и съединителя+жилата към скоростия лост и самият той.Полуоските съ6то са разли4ни и 3 на брой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ли пари струва всичко това? :) Интересно ще се получи. Според информациите в нета кутиите са 100% съвместими, като много хора дори ползват H22 двигател с F22 скоростна кутия заради по-големите предавателни числа и по-нисък разход на гориво (колегата prelude нещо говореше че с h22 му намалял разхода. Дали има връзка?). Повечето обаче предпочитат по-доброто ускорение на H22 скоростната кутия. Dragi4, няма повече да цапам в темата. Мисля да пусна една нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това което съм изброил нямам само съединителя,цената на вси4ко останало е 600лв.Кутията е M2A4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да допълня съединителя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...