Jump to content
ReSPecT

къде се намира датчикът на багажника на англичанките?

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Имам странен проблем. Лампата на таблото ми свети, че е отворена някоя от вратите или багажникът, без да са отворени. Съответно лампата вътре в багажника свети и след като съм изгасил киолата и съм я оставил и ми дърпа акукулатора. За 2 дни пада напълно. Аз махнах крушката от багажника, така че сега не ми пада акумулаторът, обаче не мога да открия къде е тоя механизъм, който лъже, че вратата е отворена. Моля ако някой знае къде е тази джаджа и как да я оправя да ми каже, че адски ме дразни тоя проблем, лампата на таблото си свети. Сраява въпрос за английски сивик 98-ма. Благодаря предварително !

Попринцип датчикът е в бравата колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При заключващия механизъм.Има го дискутирано и по-рано .Даже с подробни обяснения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darshan

Благодаря! Така и предполагах. Използвах търсачката преди да пусна темата с какви ли не ключоеи думи, но нищо не открих по въпроса. Ако може да постнете линк към някоя предишна тема, щом има ще ми бъде много от полза !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега, за вратите и за багажника е с отделни лампи. Ако е за врата, то погледни от страната на купето(не на самата врата) има едничерни механизъмчета, които се натискат навътре, когато затвориш. Аз имах подобен проблем с моята и след разглабяне на въпросното "чопче" и почистване се оправи.Само като го разглабяш, внимавай, че има 2 пружини да не фръкнат на някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...