Jump to content
metkov

Проблем Хонда сивик 6ген.

Recommended Posts

Добър ден хонда маниаци , един нов член на форума има малко проблеми и би желал малко помощ става дума за хонда сивик 1.4 75коня 96 годинаЗначи проблемите са няколко ...почвам от най-важния .. колата загрява като работи на место температурата отива почти в червеното това само про работа на място независимо дали е 2 през нощта или във 35градуса през деня като давам газ на място и температурата пада сама и си отива в средата..странно.. значи слизам от копитото .. изклучил сум от скорост и гледам температурата в червено... давам газ на празен ход.. примерно 6000оборота и температурата пада и си4ко перфе...във движение незагрява.. перката върти. др което се сещтам е че вода не е изхвърляла никакви признаци на прегряване освен стрелката на водата.Сега 2рия проблем .. колата пове4е от 120 неиска да вдигне имам газ.. но и на бенз неиска .. доста зле върви няма никаква мошност.. мерих компресията м/у 13.5 и 14.0 което ми казаха че е нормално ..сменено е гърнето преди да я купя .. да не би сондата да се е бъгнала колата харчи нормално според мен 8-9 градско извън около 7 , мисля тези дни при омбре да я водя на диагностика дано да се оправи..Мерси на всеки който прочете темата и обърне някакво внимание :) предварително се извинявам за правописни грешки :)

Редактирано от metkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...