Jump to content
honda_huliganka

Алоу София ,не е ли време за месечна?

Recommended Posts

Guest Wardog

малиии , там вече ни е тесно :P

Прав си:P Много хора много нещо. Добра среща се получи. Запознах се с доста хора и видях много добри Хонди. Направи ми и впечатление женската част - не съм мислел, че има толкова фенки на марката (може би е така всеки път, но аз нали отскоро ходя на срещи и....). Не беше "коч къмпани" както се казва :P Успех на всички и до следващия път:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Пу, пак те изтървах тебе, а искам да те видя и да те счупя от бой, че ме нервиш от сума време.Така де, викам да се запознаем :P Ти ли беше с тениска на Nightwish?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

...

нем, беше си до колата, аз го видях и отидох и го поздравих и се видяхме с него :drool: койт` блял - член 6-ти :PСрещата наистина беше много добра, много Хонди, много хора, много нещо :yawn: Та даже и един обедител от италианско преследване ни уважи с присъствието си, за което му благодарим от сърце! Честита купа, Емо :bye::D:P Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме !!! Силни сме ;)и снимките сложете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница беше .... чак повече от необходимото !!! Все пак беше яко .RX-7-цата изтрепа рибата ..... зарибена работа .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница беше .... чак повече от необходимото ;) Все пак беше яко .RX-7-цата изтрепа рибата ..... зарибена работа .....

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RX-7-цата изтрепа рибата ..... зарибена работа .....

Моля? Абе ти не видя ли като застанахме на чертата - 7 коли му направих, още не беше включил втора, когато бях на завоя и обръщах... пффф, к'ви са тия ванкелови, роторни и к'ви ли не двигатели... разкостих гоо, не виждате ли, че е 1.3, срещу 1.6 и още 2 турбини до настоящите две да сложи, па нема шанс, аз съм V-tec все пак !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RX-7-цата изтрепа рибата ..... зарибена работа .....

Моля? Абе ти не видя ли като застанахме на чертата - 7 коли му направих, още не беше включил втора, когато бях на завоя и обръщах... пффф, к'ви са тия ванкелови, роторни и к'ви ли не двигатели... разкостих гоо, не виждате ли, че е 1.3, срещу 1.6 и още 2 турбини до настоящите две да сложи, па нема шанс, аз съм V-tec все пак ;);)
сигурно не е бил разбрал ,че се дърпате !!! иначе и аз съм против роторните двигатели , нали общо казано те ако бяха добри щяха масово да ги слагат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

...

Пу, пак те изтървах тебе, а искам да те видя и да те счупя от бой, че ме нервиш от сума време.Така де, викам да се запознаем !!! Ти ли беше с тениска на Nightwish?
Е хубава работа ;).Следващия път обещавам че няма да се крия зад Хондата,така де може и пред нея да съм ;) .Между другото евала на Morridina ;),дойде момичето каза здрасти,порадва се на "Фейслифта" каквото и да значи т'ва ;),за разлика от Big Blonde Wolf който пак ме подмина на няколко пъти ;);):D:).Бях със синя скромна ризка,Хондела 6-та,ей тая отдолу на подписа и Activity ако не се лъжа беше спрял зад мене с неговата червена шестица :P Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

ами аз щото съм един скромен... не като тая отворената !!!ти що не се обади? Другия път срам не срам... ше се пробвам да те заговоря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marcinqra

Аиде де снимки няма ли да качите???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз щото съм един скромен... не като тая отворената ;)ти що не се обади? Другия път срам не срам... ше се пробвам да те заговоря !!!

То и аз съм един скромен и срамежлив и за'тва и не посмях да се запознавам.Пробвай другия път,ще гледам да съм със същата ризка,същата Хонда и даже и една мацка може да си водя с мене за авторитет ;).Утре съм на Екото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

аз бях зад теб , видях ти колата но теб нете забелязах покрай нея , другият път ще те изплескам едно здраво изотзадзе и ще се намерим :lol: пак спри там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RX-7-цата изтрепа рибата ..... зарибена работа .....

Моля? Абе ти не видя ли като застанахме на чертата - 7 коли му направих, още не беше включил втора, когато бях на завоя и обръщах... пффф, к'ви са тия ванкелови, роторни и к'ви ли не двигатели... разкостих гоо, не виждате ли, че е 1.3, срещу 1.6 и още 2 турбини до настоящите две да сложи, па нема шанс, аз съм V-tec все пак :puke::puke:
125 коня срещу 280 спрортен модел при това интересно как го би, и аз съм го пропуснал този момент явно :hondarulez:но както и да е, наистина разцепи мрака колицата, но по скоро беше на ревю отколкото да покаже възможностите на енджина....Добра срещичка само куките осуетиха гонките, ама поне всичко мина без инциденти...аа и евала на Animal и колегата с черния сивик които пожертваха няколко милиметра от гумите си и дигнаха малко пушилка :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе показа човека :hondarulez:, ама малко хора останаха да го видят, аз лично много се изкефих преди да си тръгна :thumbs1: За половината разстояние разви по-висока скорост от колкото Type R-а за цялото :puke: Маниашка кола :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

125 коня срещу 280 спрортен модел при това интересно как го би, и аз съм го пропуснал този момент явно :hondarulez:

Никой не улови самоиронията в думите ми, ех. Или поне повечето хора де. :thumbs1: Роторен (ванкелов) двигател, BiTurbo, срещу NA 1.6 редови едновалов?! Айде сега, аз докато вкарам втора той наистина ще е накрая на отсечката! А колата ми онази месечна не е мърдала от там, от където я паркирах като пристигнах. МнооУ сте злие! :puke:П.П.: Относно това колко са добри роторните двигатели - Госин' Ванкел като го е замислил, е натресал перфектна идея с тия роторчета, но проблема на този двигател е много бързото му износване, и то точно на тези въпросните роточета - по ъглите им, както и върху самите цилиндри. Аз не съм против, но ако ще е every-day-car няма смисъл да си я взимам. :puke: Виж за Божура и гонене на най-добро време - ееее к'во му мислиш ;) Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евридей кар.... едва ли :hondarulez: при разход 30/100...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евридей кар.... едва ли :hondarulez: при разход 30/100...

Да, като го чух да го казва очите ми станаха като палачинки :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

няма ли снимкииииии ;) аз имам само една , некви наливат вода !!! :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно видео :) За огромно мое съжаление хванах само края , но пък беше яко :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муахаха пак се излагаме, тва видео е се едно си въртин кръгчета ебаси някой ше каже че се учи да караме. :thumbs1: Па сме у въртелото. :) шо не ми дадоха RX-а за малко да покажем как се прави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко фотографи имаше, снимки качени - никакви :thumbs1: Не е като да нямаше материал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еех, колеги най-накрая успях да кача малкото снимки които успях да направя. Та за срещата - за пръв път бях на такава среща и максимално се изкефих, бяхме с едно приятелче, пиинахме си по два кена каменичка и се понагледах на малко японски муцуни. Видях доста фенове на любимата марка, малко състезанийца, имаше и мацки доста доволно, имаше и патрулка, абе все интересни неща. Ето и линк към няколкото скромни шота който напраих, като на първо място слагам тая черната бухалка дето ми останаха очите в нея :) мнооо якаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=281402Само съжалявам че не съм идвал на срещите преди, но рано или късно човек си отваря очите :)Е аиде тва е от мен, гледайте и се наслаждавайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

С малко закъснение качвам и снимките на JoroHondata.Щрак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха моя звяр е на пьрва снимка евалата за снимките много са хубави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

Много добри снимки :).И аз съм към началото.Мерси много на автора.Ха-ха-ха сетих се за:"Елате бе,бурканите се нацепиха в рейса" ;):);).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Al CaponeБраво на JoroHondata. Най-добрите снимки! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги :o Важни са не само Хондите, а и самите ние, които им се радваме :)Но тогава с апарата снимаше и едно момиче- голяма фенка на Хонда и на фотографията- та тя направи повечето снимки :)нека да й Благодарим и на нея :)Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета кога ще се събираме пак????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако не сте видели.Този месец срещата ще е на 27 събота от 11 часа и ще е посветена на 60 годишнината на фирмата.Във вторник на седмичната среща ще дойда за да поговорим кой иска стикер за годишнината.Надявам се да дойдат повече хора.Прегледайте темата за срещата която се казва предложение за среща.Моля най любезно модераторите да качат темата във важни за да могат хората да разберат за срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...