Jump to content
Guest vesivanova

Поръчах си ХОНДА!

Recommended Posts

Guest vesivanova

Поръчах си ХОНДА! От "Онтарио".

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Honda Civic 2.2i-CTDi DPF Sport .

Ако имате отзиви за автокъщата - споделете,моля!

А и за колата.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest portinari

Освен да приветствам избора ти,друго не ми остава.За автокъщата,ако не ме лъже памета,преди поне 10 години ги бяха хванали с крадени коли от Канада.Онея времена ,яко мутринските.Прави ми впечатление,че се занимават все още с внос предимно на Американски и Канадски коли.Не че има нещо лошо в това.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито, супер!!! Само ми е любопитно ти сама ли избра двигателя или някой ти го препоръча?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито...със здраве и безаварийно...относно двигателя чудесен избор направо ти завиждам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еха честито страхотен автомобил си си избрала не е само малко голямо двигателчето за момиче хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Vesi,

 

Нямам впечатления от първа ръка от фирмата (като изключим, че 5 години съм минавал покрай нея почти всеки ден в Студентски град ;))...

 

Колата е много хубава ;)!!!

 

Едно нещо ми идва наум да ти препоръчам само - тъй като знам, че Онтарио вкарват коли от САЩ и Канада... предполагам и твоята ще я карат от там (щом пишеш, че си "поръчала" - сигурно не си я виждала на живо)...? И с оглед на много новата кола, която ще взимаш, която не е малко пари със сигурност - според мен е добре да направиш една справка в Carfax (щракни тук), за да видиш каква й е историята на колата... Аз лично не бих пожалил 30-ина доларата за това - може само да помогне.

 

Успешна покупка ти пожелавам!

Eдва ли ще е от Щатите,тъй като първо е дизел и второ е хечбек т.е.за Европейския пазар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щастливец си, иначе автокъщата изглежда стабилна според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Eдва ли ще е от Щатите,тъй като първо е дизел и второ е хечбек т.е.за Европейския пазар.

Мда, и ти си прав... Кат се загледаш в снимките даже си изглежда като да са правени някъде из Авропата...

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито :D 6-т е количката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито, супер!!! Само ми е любопитно ти сама ли избра двигателя или някой ти го препоръча?

От месеци съм размисъл. И вие много ми помогнахте... БЛАГОДАРЯ...http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24641Просто много изчетох из този саит, а и други.Аз я избрах такава...Но според мнение е .... доста кончета....за момиче :lol: Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех мойта от онтарио и съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито, супер!!! Само ми е любопитно ти сама ли избра двигателя или някой ти го препоръча?

От месеци съм размисъл. И вие много ми помогнахте... БЛАГОДАРЯ...http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24641Просто много изчетох из този саит, а и други.Аз я избрах такава...Но според мнение е .... доста кончета....за момиче :D
:D Попитах не за друго, а защото точно този двигател е нещо над останалите- не е мое мнение, а много специалисти, в това число и и от ADAC. Бях чел в някакво списание, че този двигател е номер едно в Европата, с рекорден разход от 3 цяло и нещо на сто км. извънградско!!! Тогава баща ми не повярвва, но се оказа истина и т.н. + мощността от 140к.с., така че затова те попитах, понеже рядко се случва жена/момиче да е толкова в час. Радвам се все пак за теб и за това, че вече си част от нас. Ако нещо някога се наложи и можем да помогнем сме на линия. Безаварийи хиляди километри!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке най - накрая си направила избора си...четох преди темата и за колебанието с маздата..еми кво да ти кажа тази 8-мица е мечта на много хондаджии, а двигателя 2.2 е просто уникален.Много безаварийни километри и успехи...И дано се засечем на някоя месечна.. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке най - накрая си направила избора си...четох преди темата и за колебанието с маздата..еми кво да ти кажа тази 8-мица е мечта на много хондаджии, а двигателя 2.2 е просто уникален.Много безаварийни километри и успехи...И дано се засечем на някоя месечна.. :D

До 19.09 трябва да дойде! Съвет??? къде да направя преглед преди покупката все пак... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off... тъп въпрос, но все пак. Ангренажен ремък или верига... Все още нямам документацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Off... тъп въпрос, но все пак. Ангренажен ремък или верига... Все още нямам документацията :bounce:

Този двигател е с ВЕРИГА. Не ти трябва да я сменяш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Не видях никъде, цената тайна ли е? :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си ХОНДА! От "Онтарио".

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Honda Civic 2.2i-CTDi DPF Sport .

Ако имате отзиви за автокъщата - споделете,моля!

А и за колата.... !!!

честито колега:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...