Jump to content
Guest civic 1.5 cx

Rally

Recommended Posts

Guest civic 1.5 cx

Искам да попитам знаещие, участвала ли е Хонда в Световния Рали Шампионат някога, с каква точно кола и какви резултати е постигнала?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

До колкото знам, в СВЕТОВНИЯ РАЛИ ШАМПИОНАТ Хонда никога НЕ Е участвала. Въпреки това, тук там съм виждал някоя Хонда в някое рали състезание, НО не и в СВЕТОВНИЯ РАЛИ ШАМПИОНАТ ;) Веднага мога да дам пример: Преди време Стоян Апостолов от Бугас се състезаваше със СИВИК 6-а генерация "VTi" 3 врати хечбек, но мисля че вече той престана да се състезава с Хондата. Впрочем, той има ОКОЛО Бургас и сервиз за Хонда (виждал съм го няколко пъти ;) ).Виждал съм и 5-а генерация хечбек (!!!) (но НЕ в България) в някакво рали състезание, а имам и клипче на което една същата като на Апостолов Хонда се РАЗБИВА ОТ КАТАСТРОФА ;);):rolleyes: Даже може да се уреди да ви го покажа :yes: - гледката е ПОКЪРТИТЕЛНА ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

chakaite malko,za rali li si si goworim ili za sastezania ot pistowia shapmionat?shtoto civic-a na Apostolow e w pistowia.inache na rali sam wijdal po neta i sam swalial pic-owe na civic 4gen,5gen,6gen,Prelude 4gen i za drugi zasega ne se seshtam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Civic-а на апостолов го кара в момента Цецо Илиев група А-6,на писта Русе беше втори след Пумата на Дунев,а в4ера на Планинко Кюстендил не стартира защото на тренировките счупи скорости.Иначе се представя добре.В група Хоби кар,кара една Фиеста с мотор на Хонда-Б16А1 в-тек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

B16A2 и е японкия мотор на тая фиеста. Демек 170 коня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Може и така да е.Айде на Търговище на планиско след 2седмици.не тая а другата неделя.Аз не изтървам състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...