Jump to content
TEHKO

Електрически проблем

Recommended Posts

здравейте фенове имам проблем с моята хонда сивик 1.5 16в 90кс 92годинаи така .. изчезнаха ми мигачите след покупката на автомобила продавача си взе акумулатора и качвам се аз пускам ляв мигач ... няма .. дори не цъка бързо(при изгоряла крушка обикновено) пускам десен същия ефект ... аварийните дадоха ефект светна ми лампата на таблото за аварийни но дори не премигва стои си и това е.. :D смених бушоните гледах релета (имам крушки на мигачите) всичко видимо е ок ... съмняваме някъде да се губи маса но оставям проблема на по-опитните с това чудо хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest пламен1

здравейте фенове имам проблем с моята хонда сивик 1.5 16в 90кс 92годинаи така .. изчезнаха ми мигачите след покупката на автомобила продавача си взе акумулатора и качвам се аз пускам ляв мигач ... няма .. дори не цъка бързо(при изгоряла крушка обикновено) пускам десен същия ефект ... аварийните дадоха ефект светна ми лампата на таблото за аварийни но дори не премигва стои си и това е.. :( смених бушоните гледах релета (имам крушки на мигачите) всичко видимо е ок ... съмняваме някъде да се губи маса но оставям проблема на по-опитните с това чудо хонда :)

Най-добре е да вземеш една пробна лампа и да провериш тая работа с масата и дали стига изобщо + до крушките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Abcd

проблема е решен с ново реле.. оказа се че са ми подменили релето с някаква кутиика :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

А защо изобщо му даде на калъфчо да си взима акомулатора Мисля че един хубав бой ще го ориентира в ситуацията ей аман от кокошкари :whistle::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...