Jump to content
Pa4o

Спортно гърне

Recommended Posts

Колеги, исками се малко да си променя зву4енето от ауспуха. Искам да постигна не някакъв див 6ум, ами просто плътен звук! Но понеже нямам намерение да махам катализатора и средното гърне, се 4удя ако сложа едно краино гърне от евтините/ 50-60лв/ дали 6те има въопще някакъв ефект??? Помогнете да ре6а!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сложи6 гарне от 50-60 лв. тея турските или си сложи6 права траба резултатат 6те е един и са6т само 4е с трабата 6те си спести6 тея 50-60лв. ако тарси6 платен звук трябва да се израси6 малко пове4е има теми за тези гарнета порастарси се малко с тарса4ката даже има6е един колега тук от форума продава6е едни много яки дано о6те се продават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора, колега! Ве4е съм търсил с търса4ката но никъде непи6е ако не е изкормена системата какви ще са резултатите. Ве4е говорих с колегата/ JeepersCreepers-предполагам 4е за него си мисли6/ но ги е продал вси4ките, ина4е ве4е да имам ;)(( За 50-60 лв. наистина са наи-евтините. Ако отида на варианта с тези TYPE RS okolo 110 i pove4e lev4eta kak 6te izglejdat ne6tata??

Редактирано от Pa4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето от кой можеш да си купиш гарненце http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24159 :PЩе ти потарся и как звучат някой беше пуснал тема някаде из форума.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е тук www.pmconsult-bg.com аз от там си взех моите колектори гарне и резонатор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите ве4е помогнаха.има6е една тема и се разисква6е то4но този вапрос от колко лв.какав звук може да искара6 но ако наистина тарси6 платен звук а не не6то от тоя род бих ти препора4ал едно гарне на ремус или даскалов кар тук в русе правят стра6ни генерации звукат от тяхна генерация е платен и по заглу6ен за мен това е перфектня звук бях питал мом4ето как се постига това и той каза с по 6ироки траби но ни6то пове4е не ми спомена и гарнетата им не са прави или както ги нари4ат проходни а са си гарнета това трябва просто да го 4уе6 и види6 и 6те разбере6 за какво ти говоря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...