Jump to content
Brutalism

Mtv Spirit Of Bourgas

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Ако не сте чули в Бургас МТВ ще правят грандиозен фестивал да го наречем.стотици групи ще свирят от днес 15 до 17.Сумати БГ банди,като Уикеда, Гравити Ко и мнооогоо други + Кредъл оф филт,систер оф мърси и мноооого диджеи и изобщо 3 дена яко концерти на плажа,където са построили голяма сцена.Удоволствието струва 88лв за 3-та дена, а на место е 99(май).Та понеже от бургас не ми се вярва да има много хора и се надявам от цяла българия да доприиждат,че да бъде по - забавно.Всички от бургас са някъде из черноморието и е пустош и ако няма хора от цялата страна,тия повече няма да дойдат никога повече..А ако има и някои хондаджии ще е още по яко да се разцепим на самия плаж,че нещо ми е скучно тука,само се наливам всяка вечер с алкохоли и тва е,скукаа...Ако някой ще идва, нека пише в тая тема.За деня е 30-35 лв билета зависи дали е на място закупен или от билетен център

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах на мен мис е искаше да ксивам за какво иде реч ама заминавам за уикенда на китен ;) ПП: даже несъм видял каде е тази сцена брей ще взема да ида утре през деня да видя за каквос тава дума :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вечерта съм при вас в Бургас на рожден ден на плажа в BARCODE след 23:30 ще съм там питай хората на пулта за Вальо от София и ще се запознаем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление свърши Купона на плажа и целия бургас пак ще замре и хората ще се покрият в миши дупки и ще се чудя с кой да се бутам по центъра...Беше мега яко 3 дена до сутринта,нямаше такъв купон...Догодина май пак ще има,ама тогава се надявам аз да съм от артистите.Айде дано скоро пак да има нещо интересно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Еми аз дадох 90 лв. за трите дни и по 20 лв на ден,значи около 150лв общо,ама си изкарах жестоко..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Е как така бе хора, не беше ли 90 за трите дни ИЛИ по 20-30 на ден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

За 3-те дни беше 88лв. Ама аз незнаех дали ще ходя и си взимах всеки ден билет от часовника и от гъбката нагоре има едни мацки,където ги продават по 30лв., а иначе на място е 35,а имаше и такива за по 20,които са след 12 часа,а на място 25лв. Догодина ако успея да си направя група,може и аз да участвам :huh: и ще съм ВИП

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...