Jump to content
Dragi4

Заглавие на тема

Recommended Posts

Някои ги дразни правописа мен заглавието на темите в по4ти вси4ки раздели.Разберете 4е е много по-лесно за вси4ки нас ако заглавието подсказва за какво иде ре4.Голям проблем,Спе6но,Моля за помо6т..............теми с такива заглавия изоб6то не ги 4ета :) Това сме го обсъждали и преди когато бяхме 1000 потребители на този форум,смятам 4е е момента да помолим за пове4е съобразителност новите 4ленове и бъде6ти такива.Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти го каза. Също не е зле да се избягва използването на 4 (четворка) :) и 6 (шестица) :) вмест обуквите Ч и Ш. Не, че не се разбира какво пише, но най-малко това прави използването на търсачката далеч по-неефективно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За това смислените заглавия дори с 4-ки и 6-тици ги оправяме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали в темата за правописа или тук...Hondabg.com Форуми > Honda фенклуб > Общи дискусииСемични срещи Русе 1 2 3 » 10 ------------------------------------Всеки четвъртак от 19:00и аз правя греки, всеки ги прави ;) но поне заглавията да са като хората... мисля си, че това не е лайк форум!(че Д-то е изядено ок, но в под-заглавито говорим за ден от седмицата...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти го каза. Също не е зле да се избягва използването на 4 (четворка) :D и 6 (шестица) :D вмест обуквите Ч и Ш. Не, че не се разбира какво пише, но най-малко това прави използването на търсачката далеч по-неефективно. :D

Взех си бележка ;) Заглавията обаче продължават да са пълна боза :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм песимист ама те хората не четат правилата и как ще ги задължиш да пишат на родния език. Ако се трият тези теми, то тук ще се напълни с други теми от типа "Шо ме е 'зтрита темита ?"И след това ще се заредят отново обвинения в комунизъм, фашизъм, хондизъм и т.н. към "по-старите" фенове. Ако трябва да се редактират заглавията на темите ( не знам дали е възможно ) то модераторите едва ли биха се съгласили по цял ден да се занимават с това.Аз лично не виждам към момента решение на този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението не е изтриване, а заключване. За назидание на всички. Вервай ми - от това ефекта е най-голям. Модератор пуска пост "Грешно заглавие" и му слага катинара. Човека ще знае защо е заключенаи няма да пуска нова тема (само да посмее!). От тоя проблем с триенето дойдоха много караници във форума. Ако една обява в купува/продава е некоректна например може лесно да се изтрие информацията за връзка с продавача и темата да се заключи. По-"либерално" е и има по-голям ефект ;) @Dragi4 :hondarulez:

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexandro: да ти дам да ми четеш малко пощата на л.с. за темите които просто съм заключил, както казваш ти "за назидание" :D Нищо не помага, когато автора не е помислил преди да пише, който си го може го може, който не, каквото и да му обясняваш и да му правиш забележка, да му отправяш приятелска молба - :P:xmas: нямам думи.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо:1. Най-напред трябва да се четат правилата.2. После да се формулира темата. 3. Да се знае елементарен правопис. Хайде, да не показваме фрапиращи случаи, демонстриращи липса на елементарна езикова култура или по-лошо - непукизъм...Нищо лошо не искам да кажа, но лично аз се ядосвам на очевидните прояви на деградиращи ценностни системи...И то в аритметична прогресия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexandro: да ти дам да ми четеш малко пощата на л.с. за темите които просто съм заключил, както казваш ти "за назидание" ;) Нищо не помага, когато автора не е помислил преди да пише, който си го може го може, който не, каквото и да му обясняваш и да му правиш забележка, да му отправяш приятелска молба - ;);) нямам думи.......

Тря'а си железен, когато си се нагърбил с тая работа ;) Не ги взимай присърце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах в предвид,че ме притеснява нещо, просто има хора които са крайно неграмотни. С простотията и неграмотността борбата е тежка. Все още нямаме правило което да ограничава достъпа до форума на неграмотни и т.н. Явно при регистрация трябва да има тест, иначе няма как да разберем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,Мишо то с такъв тест форума щеше да е празен :rolleyes::( :( пп.Наистина е грозно,когато някой пише нечетливо и с правописни грешки,не че и аз не забравям да сложа главна буква или запетая ама поне да се стараем малко повече

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доги си го каза... с истински тест за правопис и грамотност няма да остане ЕДИН човек тук - включително синове на филолози /този, за когото говоря си знае/ а и самите филолози. :D Никой не е перфектен. Аз самия съм крайно засрамен от правописа и правоговора си, но се старая. Това се изисква само, да се постараеш малко като пишеш теми или отговоряш в такива. :D Ето сега например на Драгича темите и постовете почти всички са с шестици и четворки, което е много объркващо, ама иска да се поправи човека - а дали ще се постарае ще може да види всеки от нас :DКъм автора на темата мога да отправя една градивна критика - като си пуска чарколяците за продаване в раздела, да не слага " :lol: " в описанието, ами просто да пропусне ако не знае какво да напише. :) Там си пише, че е незадължително поле, макар да улеснява АДСКИ ако се използва правилно :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе всеки който изка да види моите постове използва :santa: в търсачката и е АДСКИ улеснен,ако пък това нарушава правилата предпочитам да го чуя от модератор НЕ от тебе.С други думи не ти приемам критиката.

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:santa: Не съм и казал, че трябва да я приемеш, ама преди да пишеш си провери твърденията. При написване на ;) или ;) излиза... съобщение за грешка! ;) Жив и здрав, пиши както искаш - нали си готЕн. ;)Ама виж ако искам да ти видя мненията бих написал в специално обособеното поле за отсяване по име "dragi4" и наистина ще ми излезнат всичките ти мнения ;) Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе аз не мисля че темата беше за критики,ами за поука и други развития,всеки просто трябва да помисли,такива лични нападки не мисля че са в полза ок?така че тук ми намириса на нещо лично което не е за тук,ако имаш да казваш нещо на Драго му пиши на лични не тук.Ти грешки не правиш ли?

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти пък си му личния адвокат :D Както и Драгича сам каза - има си модератори, ако счетат поста ми за неуместен ще го изтрият и ще ме накажат, както очаквах да стане след като пиша.А по последния въпрос, теб ще помоля да четеш внимателно постовете преди да задаваш въпроси... два поста по-нагоре съм написал това "Аз самия съм крайно засрамен от правописа и правоговора си, но се старая. "Хем пишеш ако имаш да казваш на някого да се пише на лични, хем ми пишеш нещо адресирано пряко към мен в същата тема! ;):) :) Да, аз не критикувах първоначално а дадох прост приятелски съвет, той го разтълкува грешно и го прие лично и ето нА вече си пишем един на друг адвокати, засегнати страни и т.н. ;)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Откриите разликите от 13 август тук

ре4.Голям проблем,Спе6но,Моля за помо6т..............теми с такива заглавия изоб6то не ги 4ета :) Това сме го обсъждали и преди когато

И 29-ти Октомври тук

Взех си бележка :D Заглавията обаче продължават да са пълна боза :)

Драго е един от малкото които си взеха бележка! П.С. А вие се спрете малко със спам-а и офф-топика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да потвърдя, че Драго може и да използва 4 и 6, но не както и преди. Поне се старае!!!Колко от останалите поне положиха минимално старание да си проверяват за грешки или поне да си прочетат меннието след като са постнали и да се възползват от предоставеното им време за редакция?Всеки греши, аз също!!! А вие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно се старая ;) Айде да не се караме,целта на темата ми беше друга,адресирана предимно към новите юзъри!Весели празници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението не е изтриване, а заключване. За назидание на всички. Вервай ми - от това ефекта е най-голям. Модератор пуска пост "Грешно заглавие" и му слага катинара. Човека ще знае защо е заключенаи няма да пуска нова тема (само да посмее!).

Здравйте братя мили :!)

Тъй като бях смъмрен днес се включвам и аз. Все си мисля, че може да се заключи тема... и след това, ако има смисъл в нея и не е "леш" тематиката, примерно след дискусия посредством персонални съобщения "между модератор и провинен :P" да се направят корекции и да се отвори темата.

 

Прочетох какво сте писали! Някои изглеждат строги тук - но строгите хора трябва и да са наблюдателни. Това оправдава тяхното поведение. => Защо темата ми бе заключена след 10тия ми пост примерно?

 

Не се заяждам само питам :!)

 

П.С.

И аз се имам за неграмотен, но мога пък да кажа нещо, което знам, че много хора пропускат.

Хубаво е всички да знаем,че се пише предвид, а не "в предвид". Често се ползва и в 80% май грешно - затова го споменавам...

 

;)

Редактирано от vlaladim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...