Jump to content
Guest hondyo

летни гуми

Recommended Posts

Guest buddi5

4естито много са яки дано успееш да ги опазиш в тея дупки :( гледа ли като ти ги слогиха дали са ти ги балансирали хубаво 4е на мен ми се слу4и подобно не6то и се оказа 4е ме бяха претупали набързопри балансирането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sashko
Отговорено (Редактирано)

мда подкрепям виктор за Скудото въпреки че аз съм с Марангони Дзета, като възможности са еднакви общо взето но шарката на Марангонито е мноо по яка а цента е само 5-6 лева по скапо :(

 

Публикувано изображение

Редактирано от sashko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Какво значи "марката Потенца"? Ей това не разбрах аз? :thumbs1:

тука акцента беше върху това че новата гума е по-добра от старата ..."потенца" беше просто нарицателно за скъпа прехвалена ( заслужено навярно) гума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Какво значи "марката Потенца"? Ей това не разбрах аз? ;)

тука акцента беше върху това че новата гума е по-добра от старата ..."потенца" беше просто нарицателно за скъпа прехвалена ( заслужено навярно) гума.
:thumbs1::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а някой може ли да каже нещп за FALKEN?днес ги гледах и ми харесаха на външен вид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Здравеите братлета, имам приател гумаджия и искам да ви кажа какво ми е казвал ... тресене на волана- ако се получава след определена скорост (и/или при подминаване на такава спира) 99% лош баланс (ако сте сигурни в джантите, но при криви джанти тресенето е постоянно,както и при криви спирачни дискове). а колкото до меките гуми ме светна тва братле,че колкото е по-високата индикация за скорост толкова е по здрава и самата гума.в смисъл оплетката на теловете и съответно ще е по здрава гумата по здрав е борда и като ги лангъркаме по дупиките :thumbs1: по трудно стават жаби и т.н. препоръчвам на братлето континентал контакт с хашова индикация ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Гумите за акорд ли са между другото не можах да разбера защото и аз съм с акорд 2 [i LS] и заводските размери за 2-ките са 195/65 ,а 185 е за 1,8 двигатела ако не се лъжа, но мисля че не се. Не че не може да си сложиш и 205 , но става много сложно .. вдига се разхода със сигурност ,а не е ясно какво точно се печели . по готино е ако качиш размера на 205/60 ще се увеличи външния диаметър на самата гума(ще стане по-висока) и съответно ще бяга повече ,но ще се натоварва повече ,но мисля че с 131 кончета няма да се затрудни много

... защото съм виждал опел кадет 1,4 куб. със 17" невероятно яки джанти :thumbs1: и нали се сещате, че не можеше да тръгне..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...