Jump to content
eddy

Резервоар за хидравлична течност - проблем.

Recommended Posts

Здравейте!

 

Имам проблем с резервоарчето.. :lol: :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Въпроса ми е: Заменяем ли е резервоара от друг модел Хонда, ако да от кой модел, ако не къде е най-добре да търся?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че зая 5-та генерация сивик казанчето е едно и също за всички двигатели и купета (за Б серията не съм сигурен).Принципно това можеш да си го свалиш и залепиш, стига да не те дразни де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойе6 да го смени6 и с такова от др кола моето мисля 4е бе6е от фолскваген 6те го снимам и 6те ти го пратя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.Мисля да пристъпя първо към лепенето, но не знам с какво точно да го почистя (безмасля казанчето) и с какво евентуално да се пробвам да го залепя.. Епоксидна смола? :lol::dry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Моят съвет не е POXIPOL защото не е топлоустойчив - ако имаш как отиди при някой който прави брони да го залепи както лепят броните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://picbg.net/img.php?file=ba36d36cb487aa12.JPGhttp://picbg.net/img.php?file=09f8d77cb25b9b14.JPGhttp://picbg.net/img.php?file=7d5c884ebb11a95c.JPG това е дано сам бил полезен ням си и на идея от ква кола е някой ако го познае нека каже!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак не бих го лепил!като знам кви лепила имаме най много някаде да ти исте4е маслото пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не така колега. Целият свят отива към лепене. А мога да ти кажа че лепилата които се продават в търговската мрежа са доста добри - стига да четеш упътването за какво точно ти трябва лепило. Защото има много здрави и много добри лепила които в конкретен случай може да са напълно безполезни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сагласен сам с теб и аз ползвам лепила но едно такова казан4е като моето може да се намери дори и бес пари от някой приател и е здраво дори и 6теката ватре за нивото на те4носта а доколкото сам вийдал на 60 процента от хондите с такива казан4ета са с4упени предложих този вариант на колегата понеже ми се струва най-добре по ефтино не е нужно да се преправя кой знае какво може да се монтира за 20мин.но както си ре6и той аз си карам с това и нямам такива проблеми с те4ове лепила и такива!Всеки сам избира какво да сложи в собствената си кола! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е залепено с подобно на поксипол двукомпонентно лепило и нямам никакъв проблем- няма нужда от температуроустойчиво лепило. Чисто ново струва около 300 лева така че сам си направи изводите. Можеш да сложиш от друга кола няма никакво значение защото там налягане няма .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооо и при мен се случи същото нещо аз мойто го лепих с плат и лепило канаколит платъ става на пласмаса направо след като засахне канаколита и така няколко пласта и работата е готова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...