Jump to content
stan4o

Програмист зад волана!

Recommended Posts

Това програмист и кола, са две напълно несъвместими неща или поне когато еволюиралата гъба, (програмиста) се опита да управлява нещо което няма поне 30 копчета.ето и част от причините:1. Прекалено са разсеяни /ако не са значи това не е "истиниски" програмист/.2. Mислят си че има undo.3. През цялото време си представят че играят игра и могат да минават през знаци и други по-малки предмети.4. Паркирането!?!?!?! просто като свърши обиколката там оставят колата... то нивото е минато :Dот мойте наблюдения списъка е по-дълаг, но засега толкоз:P ще дописваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Абсолютно вярно:) Познавам лично един индивид с горенаписаните характеристики. На тези хора трябва някакав специален знак да се сложи като на учебните коли. Най-опасната им маневра е обратен завой. Всяко правило си има изключение, но..... Чувал съм, че и пилоти, и капитани са много лоши шофьори, но нямам лично наблюдение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това програмист и кола са две напълно несъвместими неща или поне когато еволюиралата гъба (програмиста) се опита да управлява нещо което няма поне 30 копчета.

Хихихи :) Някой да се припознава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Джонка, сложи някоя запетайка в поста ми, че тия мъховете може от каране на кола да не разбират, ама са на ти със синтаксиса :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо против програмистите ли имате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не :wacko: Даже този, който очаквам да се припознае ми е приатен :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, не виждаш ли че сме обърнали темата на пълен майтап :wacko: най-малкото автора на темата е програмист /издадох го/ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тряа да защитя гилдията... иначе лошо име ше ни излезе :wacko:

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джонка, сложи някоя запетайка в поста ми, че тия мъховете може от каране на кола да не разбират, ама са на ти със синтаксиса :wacko:

прав си; имаш много грешки; Най-малкото всеки ред трябва да завършва с точка и запетайка (";");

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Цецо, не виждаш ли че сме обърнали темата на пълен майтап :P най-малкото автора на темата е програмист /издадох го/ :wacko:

По-скоро е от най-омразните за програмистите хора :( Абе я да се сдърпаме направо QA и програмисти във форума, а? :D;):D Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Немат шанс! те не мое да карат... а на колко ша се дърпаме? на 402 метра ли?Едит: ама аватара ми кърти мифки а :wacko:

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това програмист и кола, са две напълно несъвместими неща или поне когато еволюиралата гъба, (програмиста) се опита да управлява нещо което няма поне 30 копчета.ето и част от причините:1. Прекалено са разсеяни /ако не са значи това не е "истиниски" програмист/.2. Mислят си че има undo.3. През цялото време си представят че играят игра и могат да минават през знаци и други по-малки предмети.4. Паркирането!?!?!?! просто като свърши обиколката там оставят колата... то нивото е минато :wacko:от мойте наблюдения списъка е по-дълаг, но засега толкоз:( ще дописваме...

тц т.3 не е вярна тва го правят геймърите :D 5. побесняват когато някой пред тях им влезе в платното без мигач - определят ги като "действия решени от логика" \n 6. мразят нагли таксиджии минаващи на червено - грешка в инструкциите \n7. смятат техническото развитие на автомобилите за остаряло - от как има автомобили системата за управление не се е променила грам. Въртиш геврека въртят е гумите ;) \t скука. Каде каде по забавно ще е да имаше некой копче в повече \n8. Вярват че един ден в автомобилите ще има инсталирана клавиатура с минимум 104 клавишa\n break;

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немат шанс! те не мое да карат... а на колко ша се дърпаме? на 402 метра ли?Едит: ама аватара ми кърти мифки а :wacko:

402? :(:D;) 512/1024/2048m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за копчетата има нещо вярно. Обичам като съм в колата да има да цъкам нещо. plain driving sux...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...