Jump to content
spooner

Кой ме изненада така ?

Recommended Posts

Ако ти изпадне още някоя пратия на Смолян та и ние да се различаваме . Поздрави от Смолян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си аз бях :) Споко за идеята съм се заредил с още лепенки(мерси Ал Капоне) ;)

Редактирано от Zvero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanchesss

Хихи Суперски номер. Ако някой ми пусне така нещо хонденско ще го догоня и ще го разцелувам! :)

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз :)

Четвъртък 14.08.2008 след 22:30,ще бъда в Bedroom Ст.Загора с един приятел който ще пуска музика там питай на пулта за Вальо от София и имаш лепенка на Фен Клуба от мен Подарък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest korny_m

О,ооо колеги аз съшто чакам лепенка и ще карам само на отворени прозорци дори и зимата малко и трудно да ми е на HONDA има здраво парно :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Хюнати

Аз съм лесна,с този десен волан само ми я подаваш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво , това ме изкефи , бих я запомнил за винаги такава случка и ще ме подсеща за срещата ми с всички тези фенове от форума и за най великата марка. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eха това показва колко сме сплотени съфорумците дано има повече такива като този колега кадето е пуснал лепенката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Благодаря на всички за яките коментари!!! Нека на всички Фенове да им е толкова гот както ми е на мен в момента :) Редактирано от Zvero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти си велик фен на хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zvero, в четвъртък ще си слагам калника след работа и това може да ми отнеме доста време(някой знае ли бързо ли става ?), но ако остане ще намина :worthy: , даже може и да извикам 3-4 пича от нашият клуб ;)

п.с. имам 2 лепенки, но колкото повече, толкова повече (Мечо Пух ;) ), пък и твойте може да са различни от нашите ;)

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zvero, в четвъртък ще си слагам калника след работа и това може да ми отнеме доста време(някой знае ли бързо ли става ?), но ако остане ще намина :worthy: , даже може и да извикам 3-4 пича от нашият клуб ;)

п.с. имам 2 лепенки, но колкото повече, толкова повече (Мечо Пух ;) ), пък и твойте може да са различни от нашите ;)

Идеално,чакам ви там след 22:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...