Jump to content
Dian Kim

към някой модератор

Recommended Posts

колеги,желая да разпространявам безплатно рекламните артикули на клуба,понеже в офиса ми в софия на синчец7 доста ваши колеги си поръчват от мен и ме питат за ракламни лепенки,та мисля че няма да е излишно и аз да ги разпространявам,тел 0896215569

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери с логото на Хонда фен клуб, последно Омбре за Националната беше отпечатал 2000бр.Една част май заминаха в Пловдив с Майната. На всяка седмична среща Ал Капоне носи със себе си и който иска получава срещу 1лв. На месечните срещи, мисля ,че пак трябва да носи. По принцип се разбрахме модераторите да носят винаги със себе си, но понеже Ал Капоне е най-редовен посетител на срещите той има. 1net също имаше.....Ще го обсъдим и ще споделим общото решение. Всъщност не зависи от нас модераторите, а от УС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Стикери се раздават срещу 1лв (парите отиват за домовете за сираци, а са отпечатани с лични средства на Омбре)на месечните градски срещи от определени за целта лица. Така че който желае да се сдобие с такива, нека заповяда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как може да долетят до шумен 30 тина като за начало?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно имах в предвид просто стикерите да имат местонахождение,за да се знае къде по всяко време може да се купи и види,печелба не ми трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз просто изкам като карам да си личи по нещо че колата за мен не е просто 1 тон желязо а нещо на което дьржа и правя нещо за това.Все пак не карам астра че пред блока ми да има спрени 50 такива.Пьк ако на стикерите пише и линка на клуба Ще са присьединят и др кьм клуба.Че как Ще полетят 20 кьм Шумен че не разбрах.Нали ги вземаме и за добра цел все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно имах в предвид просто стикерите да имат местонахождение,за да се знае къде по всяко време може да се купи и види,печелба не ми трябва

[/q

никои не те упреква за печалба просто всеки изка стикер. така че пращаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз просто изкам като карам да си личи по нещо че колата за мен не е просто 1 тон желязо а нещо на което дьржа и правя нещо за това.Все пак не карам астра че пред блока ми да има спрени 50 такива.Пьк ако на стикерите пише и линка на клуба Ще са присьединят и др кьм клуба.Че как Ще полетят 20 кьм Шумен че не разбрах.Нали ги вземаме и за добра цел все пак.

дай някакъв адрес и ще ти пратя по "ЕКОНТ" колкото бройки искаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам стикери за хората от Варна и региона.Понеже нямам много време и не ходя често по срещи,който иска нека ми звъни...........0878977123-Дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам стикери за хората от Варна и региона.Понеже нямам много време и не ходя често по срещи,който иска нека ми звъни...........0878977123-Дидо

Аз сигурно ще ти звънна скоро. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а всъщност има ли начин да ми заредите офиса с такива за да може колегите и от моя офиса да си взимат за по рационално :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак така питам ,или няма начин да разпространяваме,явно идеята на този форум не е силно изразена,развитие някакво ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...