Jump to content
Guest HONDO

Регистрацйя на МПС в Русе

Recommended Posts

Guest HONDO
Публикувано (Редактирано)

Станах ГОРД собственик на ХОНДА АCCORD :blink: НО :unsure: не съм на ясно с бомащината,ако деклакацията няма печат дали ще ме върнат.Какви са нужните книжа-ПОМОЩ

Редактирано от HONDO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯ МАМ СИ И НА ИДЕЯ ИНАчЕ чЕСТИТО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от Русе, но мисля че навсякъде е еднакво, та на мен ми искаха германския талон на колата, кауфентракта и да ида да си платя номерата. А и да имам гражданска отговорност. За друго не се сещам сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...трябва да имаш превод на документите на български там до Кат правят преводи за около час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип искат преводи, но на жената миналия месец не и искаха. Иначе отиваш с оригиналния талон, с договора (преведен за всеки случай) и гражданската, в БМВ-то на гърба на КАТ. Там ти попълват документите и отиваш в банката да си платиш. На тия въпросни документи има номер. Проверяваш до кой номер са стигнали да пускат за канала и си правиш сметка, кога да ходиш с колата. По принцип влизат по 50 коли на ден. Честито колега и успех с опашките в КАТ. Надяваме се да те видим в четвъртък на седмичната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете и на мен - карам я с пълномощно и януари трябва да си я "прехвърля" на мен. Ще трябва пълномощното, двата талона сигурно и застраховките.Упълномощителят трябва ли да е с мен в КАТ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега то си пише в пълномощното, ако си упълномощен да я продаваш няма нужда да ида и упълномощителя. Прочети го внимателно там пише при какви случаи може да го представляваш. Иначе другите работи, които искат си остават. Ако няма да сменяш номерата даже е по-лесно, защото няма да те карат да минаваш канал и ще си готов за около час (ако си от първите на опашката за документите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега то си пише в пълномощното, ако си упълномощен да я продаваш няма нужда да ида и упълномощителя. Прочети го внимателно там пише при какви случаи може да го представляваш. Иначе другите работи, които искат си остават. Ако няма да сменяш номерата даже е по-лесно, защото няма да те карат да минаваш канал и ще си готов за около час (ако си от първите на опашката за документите)

Колега artifuckt, благодаря за отговора. В пълномощното пише че имам право да продам автомобила на лица както намеря за добре, но след изтичане на забраната (митническото ограничение).

 

Притеснява ме факта, че когато нотариусът ми прави пълномощното 2 пъти каза: "лошото е, че инвалидът (упълномощителят) трябва да подава всяка година данъчна декларация, че не дължи пари на държавата.

 

Аз се съмнявам, че е подавал, въпреки че го подсетих. Какво става в този случай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито и добре дошъл в сектата :).Историята е следната праиш един превод на договора после на бмв-то чакаш после плащаш в банката и след това чакаш на опашката сутринта да те пуснат в двора.П.С. в бмв-то си искаш едно номерче от тая която ти обработва документите и оня чичко на портала сутринта изброява тея номерчета като го чуеш твоето почваш да се хвърляш и тръшкаш и оттам на татъка е лесно :P успех

Редактирано от Phillip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за саветите. Всичко е задвижено бомагите са редовни-НО в КАТ Русе са КУРВИ 3-ТА СЕДМИЦА от както съм дал докоментите на човек който се занимава само с това за 50-ЛВ.Така е тук или си плажаш на човек или напускаш работа и отиваш,ти с психотерапевт.След работа я припалвам в гаража и плача свит и депресиран в ъгала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯ МАМ СИ И НА ИДЕЯ ИНАчЕ чЕСТИТО ;)

Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯ МАМ СИ И НА ИДЕЯ ИНАчЕ чЕСТИТО ;)

Мерси
Би ли ми казал колко струвт ролките за ангренажа, и дали е задалщетелно да се смеат ако са запазени ,искам и джанти 16-ки 4по 108-и Каско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо Честито за "каручката" много безаварийни километри да и навъртиш!!! И второ кога ще те видя на седмичните срещи да те запозная с мойта "убавица"???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо Честито за "каручката" много безаварийни километри да и навъртиш;) И второ кога ще те видя на седмичните срещи да те запозная с мойта "убавица"???

Мерси много- надвам се скоро,след КАТ на сервиз,за смяна на ангренаж ролки и др.Имам и CIVIC 86g.но не съм идвал с него че ще го ръмщът по новите бегачки ще се наплаши ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се за ремъците и ролките ако не си ги купил още ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от Русе, но мисля че навсякъде е еднакво, та на мен ми искаха германския талон на колата, кауфентракта и да ида да си платя номерата. А и да имам гражданска отговорност. За друго не се сещам сега

Мерси почти съм готов след 3-седмици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се за ремъците и ролките ако не си ги купил още ;)

Ремаците съм ги купил останаха-ролки ,бензинов филтар,тампон на скоросна кутия.Колко лв.са ролките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯ МАМ СИ И НА ИДЕЯ ИНАчЕ чЕСТИТО ;)

Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Кажи ми модела и двигателя и днес ще проверя колко пари са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...