Jump to content
ManiaK

Къде във Варна...?

Recommended Posts

Някой знае ли къде във Варна затъмняват прозорци..... във всички други градове намерих (София, Русе, Ст. Загора...) .... но никаде не намерих в Варна? Ако някой ми даде някакво инфо ще съм му много благодарен.... даже ще почерпя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вьв "Владиславово"има едни момчета!от светофара на който се завива кьм магазините на 4-ти блок,продьлжаваш нагоре и вдясно си пише (затьмняване на автомобилни стькла или нещо такова беше)

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ..... във Варна точно не знам , но има един човек в Рогачево .... Американско фоилио слага , и то много добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фолиране 4 стъкла/странични, civic 5g./ 160лв с американското фолио, за около 4 часа.ориентир: зад МЕИ, от страна на терапията, до сервиза за газови уредби. 052 302978 / 0883 309 550 / 0888 084 150 услуги предлагани от NetAuto:тапициране на авто салони с естествена/изкуствена кожа или платоще тапицериитаблапоправка на гръмнали аербецискоростни лостоветапетитаванипоправка на счупени таваникорисеннициколонкипоправка, поставяне на нови ел. машинкимонтиране на телевизори и аудио аксесоари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде във Варна затъмняват прозорци..... във всички други градове намерих (София, Русе, Ст. Загора...) .... но никаде не намерих в Варна? Ако някой ми даде някакво инфо ще съм му много благодарен.... даже ще почерпя ;)

В кв.Левски (Цветния квартал ) през няколко улици от моя магазин поставят фолио .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на всички колеги за помоща!!! В понеделник смятам да ги обиколя всичките и да видим къде какви цени и какво качество предлагат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...