Jump to content
Impreza94

Въпрос Vti

Recommended Posts

Интересувам се от цената на 1.6 VTi пълен комплект (мотор, електроника, трансмисия) ?Не търся цяла кола, а само това което съм написал. Много бих се радвал, ако имате и конкретни предложения за покупка. Всяка информация е добре дошла.Поздрави, колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега :D, пусни си темата в Купува Части и си остави телефон за връзка и помоли модовете да я изтрият тази от тук, че не е на място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се, че не е много на място, но въпреки това я пуснах тук, защото исках да се получи нещо като дискусия. Нека да я преместят, ако решат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Об6то взето няма много за дискутиране.Мисля колегата Алекс продава Б16А2 оборудван мотор,аз имам Б18Ц4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Об6то взето няма много за дискутиране.Мисля колегата Алекс продава Б16А2 оборудван мотор,аз имам Б18Ц4.

WoW-wOw-WoW, задръж...имаш B18C4...и го продаваш, така ли ? Оборудван, всичко ?Добре...ще влезе ли това чудо в коша на Civic 5th gen ? Ще се събере ли ? Можеш да ми пишеш на pm и за цената :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза си в Сивика като у кофа :) Има 3-ма колеги от форума които сложиха Б18Ц4 купени от мене единият е именно с 5-та г.Цената не е тайна-изцяло оборудван двигате( въпрсния е на 97000 мили) скорости с LSD,полуоски,тампони,инсталация вси4ки водни марку4и,ЕЦУ,Хидравликата,лостовете са скоростите,компресор климатик-4000 лв.Полу4ава6 и фактура за блока.Живот и здраве другата седмица сме си в БГ със стоката :) Дерзай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...