Jump to content
spezov

Какво спортно гърне ще ми предложите

Recommended Posts

Искам да науча повечко за спортните гърнета има ли някаква разлика в мощността и какви цени са и някоя друга марчица със ценичка че нещо съм се зарибил да ми бръмчи.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мощност само от гърне не чакай, виж звук да, останалото според бюджета:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво е да си кажеш бюджета, да. под 100 лв некоя турска измишльотина дет ше бучи зверски. Над 150 лв. може да вземеш нещо дет ще звучи не толкова голфаджийско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Ако искаш и повече кончета трябва да си смениш от колекторите до гърнето,а ако е само за шума и турските буклуци ще ти сваршат работа.Ето едно място,където можеш малко да се информираш http://www.pmconsult-bg.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

а ето това тук вече 7 8 човека си купиха и карат и са останали доста впечатлени нито е турско нито е боклук :DVisit My Website

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си сложих изциало REMUS генерация и мога да ти кажа че е невероятно откъдето и да го погледнеш: звука е уникален(още не е на 100%, защото е чисто нова а по default и дават поне 5000км. преди да изкара максимума), за мощност не можем да говорим но определено на двигателя му е по-лесно с тая генерация отколкото с фабричната, най-малкото защото Ремуса има функцията на прахосмукачка за отработените газове и по този начин постигаш по-добър prformance в ниските обороти, респективно и във високите.За турските гърнета нямам мнение, но щом колегата казва че са добри не пропускай да проучиш и този вариант, при всички положения ще ти излезе по-евтино с Турски, защото една Ремус генерация върви от 1500 до 2000хил. лв.ПОЗДРАВИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на JeepersCreepers гърнето е супер а и на добра цена :) иначе можеш да си вземеш и за 400 лева но за твоя случаи е Номер1

Редактирано от boba7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superflow мога да ти предложа аз,било е на Прелюд и е направено с о6те 1 накрайник/активен.Накраиниците са доста големи покрити с няква карбонова имитация.100 лв При интерес мога да го 6тракна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...