Jump to content
ShEfA

Цена за труда за смяна на съединител

Recommended Posts

Да кажем, че си купя съединител от щатите, и го занеса да ми го сложат, колко пари ще е труда за смяната?А за да преценя дали да купувам съединител от щатите, или да го взема от тук, колко струва съединителя за D16Z6 - 1994 ?Който има сигурна информация, ще се радвам да ми я сподели :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaskata Vass

Преди 4 месеца от магазин КСД на бул."Г.Димитров"бл.60 си купих феродов,притискателен диск и лагер за 300 лв.Доколкото си спомням ми ги смениха за 60-80 лв.За твойта хонда провери цената ако искаш в този магазин.Телефона е 962 13 36.Дано съм ти бил полезен.УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди месец си взех съединителя от Euro07 - http://www.euro07.bg/, към 300 лв. излезе (дисковете + лагера) - имат го в наличност. Един съвет, по-добре го вземи от БГ, много често частите не пасват, въпреки, че по каталог пише, че са за този двигател... Аз трябваше да се връщам 2 пъти преди да уцеля точния... Пък и да го поръчаш от щатите, ако няма кой да ти го донесе на ръка, вероятно ще ти излезе по-скъпо с доставката и митото и само ще те е яд ако не стане после :)

Редактирано от V for Vendetta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален на EXEDY от щатите излиза точно толкова колкото и да си го взема от тук, заради смотаното мито и още по-шибаната доставка, която се равнява на цената на съединителя!!! Голяма глупост е това с тия мита. Темата може да се затваря, направих нужното проучване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя съединител трябва да се сменя и трябва реша какъв да си взема,докато имам още малко време,че не искам да остана на пътя някъде...Значи трябва да го взема с дискове и лагер ли най-добре,че си нямам никва представа за нищо....Някой може ли да ми предложи нещо като марка и т.н. за сивик 5г..Мислех да пускам няква тема,ама ето използвам на колегата... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя съединител трябва да се сменя и трябва реша какъв да си взема,

 

 

Ако нетисе дават много пари свалиго и виж претискателя може да е здрав копуваш само феродов диск за около 100 -120 лв и труда намен ми взеха 70лв в Смолян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми предложи нещо като марка и т.н.

Оригиналния съединител е EXEDY попринцип, 300лв. от тук и от чужбина - все едно е. Това е препоръка за стандарт - оригинал. А аз, май май ще взема заместител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си наковеш феродо на стария ? излзиа 30 лв... и си е като нов...не гледайте скиптично...феродото си е ново ! голяма работа,че е наковано...аз така ще правя скоро :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си наковеш феродо на стария ? излзиа 30 лв... и си е като нов...не гледайте скиптично...феродото си е ново ! голяма работа,че е наковано...аз така ще правя скоро ;)

И това е вариант, но сещаш ли се че има умора на материала? Отслабване на демферите? Новото си е ново, но понякога евтиното излиза скъпо (да не кажа в повечето случай) Ти си знаеш! ;)
Да така е колега но си мисля че поне 1 път може да го направиш това с наковаването едва ли толкова се е уморил материяла или демферите,виж ако го правиш 3-4 пъти - съгласен съм...но 1 път може да си позволи човек ;) според мене...и тука няма какво да излезе скъпо после...или имаш феродо или не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Явор

Що не си наковеш феродо на стария ? излзиа 30 лв... и си е като нов...не гледайте скиптично...феродото си е ново ! голяма работа,че е наковано...аз така ще правя скоро ;)

И това е вариант, но сещаш ли се че има умора на материала? Отслабване на демферите? Новото си е ново, но понякога евтиното излиза скъпо (да не кажа в повечето случай) Ти си знаеш! ;)
Да така е колега но си мисля че поне 1 път може да го направиш това с наковаването едва ли толкова се е уморил материяла или демферите,виж ако го правиш 3-4 пъти - съгласен съм...но 1 път може да си позволи човек ;) според мене...и тука няма какво да излезе скъпо после...или имаш феродо или не :D
Като временен вариант - Да. Аз не обичам много временните решения, защото при мен доста често временното остава за постоянно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Оригиналния съединител е EXEDY попринцип, 300лв. от тук и от чужбина - все едно е. Това е препоръка за стандарт - оригинал. А аз, май май ще взема заместител.

A от къде може да се намери конкретен магазин и има ли гаранция ч е е оригинален защото и при арабелите има EXEDY но колко е оригинален един господ знае и стари баби ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan100ev

Хора-а-а-а;осьзнайте се.Няма ли покрай вас добьр МОНТЬОР на когото да вярвате та пишете глупости вьв темата.SHEFA питаше за цена а тя стана мазало цялата работа. Аз мисля че е най добре да отидеш при своя монтьор казваш какьв е проблема----оставяш колата и отиваш да си вьршиш ТВОЯТА работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че стана едно мазало,дано никой не се сърди,ама пък иначе пак ще има 3-4 теми за съединител за една седмица :lol: И при мен за временно си остава за доста дълго време и като си дойде момента трябва да действам,че пак отиде за "от понеделник"....Мерси много за инфото от всички, най-вероятно ще отида в хонда бургас за съединителя 300лв както викате и за монтажа още незнам колко и и.бах тва злато.Ама поне издържа много.По добре да сменя всичко и да си знам че е ново,а не да сменя едното, та после и друго да изкиха и да се занимавам 100 пъти по сервизите.Айде успех на всички с тез съединители :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...